نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11705 تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۲میلیون تن شمش آهن توسط خطوط ریلی جنوب جابه جا می شود

  مدیرکل راه آهن جنوب خبر داد: ۲میلیون تن شمش آهن توسط خطوط ریلی جنوب جابه جا می شود مدیرکل راه آهن جنوب گفت: شرکت فولاد خوزستان برای صادرات ۲میلیون و ۷۰۰هزار تن برنامه دارد که با برنامه ریزی های انجام شده ۲ میلیون تن آن توسط راه آهن جنوب صادر خواهد شد. عبدالکریم درویش […]

 

مدیرکل راه آهن جنوب خبر داد: ۲میلیون تن شمش آهن توسط خطوط ریلی جنوب جابه جا می شود

مدیرکل راه آهن جنوب گفت: شرکت فولاد خوزستان برای صادرات ۲میلیون و ۷۰۰هزار تن برنامه دارد که با برنامه ریزی های انجام شده ۲ میلیون تن آن توسط راه آهن جنوب صادر خواهد شد.

عبدالکریم درویش زاده در حاشیه بازدید از خط دوم آن اهواز به سربندر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به جابه جایی شمش آهن از سربندر به بندر امام و از آنجا به اسکله های صادراتی در صورت احداث خط آهن دوم از سربندر تا پایانه صادراتی این بار شمش از طریق خطوط ریلی جابه جا و از انجام مأموریت های اضافی جلوگیری و در عملیات حمل نقل و نقل تسریع می شود.

وی افزود: شرکت فولاد خوزستان صادرات ۲میلیون و ۷۰۰هزار تن شمش آهن را در طول برنامه یک ساله در دست اجرا دارد که طبق برنامه ۲میلیون تن آن از طریق شبکه خطوط ریلی راه آهن جنوب جابه جا خواهد شد.

مدیرکل راه آهن جنوب با اشاره به مزیت جابه جایی بارشمش آهن از طریق خطوط ریلی به دلیل ایمنی آن نسبت به حمل بار شمش از طریق تریلی در جاده ها گفت: با توجه به حجم بار شمش صادراتی فولاد خوزستان قرار بر این شد تا تمام این بار از طریق شبکه ریلی راه آهن جنوب جابه جا شود.

درویش زاده با بیان اینکه جابه جایی شمش آهن با توجه به خطرات جانی آن برای افراد و مسافران در جاده ها از طریق تریلی با موافقت و مصوبه شورای ترافیک خوزستان ممنوع شد، تصریح کرد:امسال ۶۰۰هزار تن پودر سنگ که از طریق دریا به بندر عباس منتقل و از آنجا به بندر امام و از بندر امام از طریق خطوط ریلی راه آهن جنوب به فولاد خوزستان می رود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi