نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11622 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری ششمین دوره آکادمی ورزشی فرزندان کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

ششمین دوره آکادمی ورزشی فرزندان کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با حضور ۸۰ نفر از پسران و دختران در نه رشته ورزشی بدمینتون ، شطرنج ، شنا ، پینگ پنگ ، سنگ نوردی و اسکیت در رده سنی هشت تا ۱۴ سال در فصل تابستان در حال برگزاری است. سلیمان همایونی رئیس امور ورزش […]

ششمین دوره آکادمی ورزشی فرزندان کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با حضور ۸۰ نفر از پسران و دختران در نه رشته ورزشی بدمینتون ، شطرنج ، شنا ، پینگ پنگ ، سنگ نوردی و اسکیت در رده سنی هشت تا ۱۴ سال در فصل تابستان در حال برگزاری است.

سلیمان همایونی رئیس امور ورزش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با اعلام این خبر افزود : این دوره به صورت دو روز در هفته و به تفکیک برای فرزندان دختر و پسر دنبال می شود و تا پایان شهریور ادامه دارد. هر رشته ورزشی نیز صاحب مربیان مجرب است. همچنین بازدید از مراکز فرهنگی و آموزشی نیز در برنامه آنها قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” همایونی شکل گیری این آکادمی را مقدمه حضور در مسابقات ورزشی در قالب المپیاد فرزندان ذکر کرد و اظهار داشت: در این آکادمی به شناسایی استعدادهای ورزشی فرزندان پرداخته می شود و فرصت حضور در سطح شرکت ملی نفت ایران و وزارت نفت فراهم می شود که سال گذشته در رشته فوتبال ، فرزندان کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مقام قهرمانی در سطح شرکت ملی نفت ایران را به خود اختصاص دادند. همچنین در رشته فوتسال نیز چندین مقام قهرمانی در کارنامه آنها موجود است.

بر اساس این گزارش : آکادمی ورزشی فرزندان کارکنان شرکتهای تابعه نفت مناطق مرکزی ایران شامل شرکتهای بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب نیز بر اساس جدول زمان بندی و در مراکز استانهای خود در این زمینه فعال هستند.

رئیس امور ورزش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از برگزاری المپیاد فرزندان زیر ۲۵ سال پسر و زیر ۱۸ سال دختران در رشته های فوتبال ، والیبال ، بسکتبال ، شطرنج ، شنا ، پینگ پنگ دو ومیدانی و کشتی خبر داد و تصریح کرد: افراد انتخابی در قالب تیم شرکت ملی نفت ایران حضور می یابند و در صورت موفقیت در المپیاد ورزشی وزارت نفت به رقابت می پردازند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi