نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11607 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۸:۱۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

همزمان با بزرگداشت هفته دولت برگزار شد….. آیین تجلیل از کارکنان نمونه شرکت ملی حفاری ایران

همزمان با بزرگداشت هفته دولت آیین تجلیل از کارکنان نمونه شرکت ملی حفاری ایران در سال ۹۶  روز سه شنبه (هفتم شهریورماه) با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد. به گزارش  پایگاه خبری اهوازنو “در این آیین که در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار گردید، مدیرعامل در سخنانی ضمن بزرگداشت […]

همزمان با بزرگداشت هفته دولت آیین تجلیل از کارکنان نمونه شرکت ملی حفاری ایران در سال ۹۶  روز سه شنبه (هفتم شهریورماه) با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری اهوازنو “در این آیین که در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار گردید، مدیرعامل در سخنانی ضمن بزرگداشت هفته دولت، گفت: کارکنان سختکوش و تلاشگر این شرکت همه نمونه هستند.

وی با اشاره به اهمیت کار حفاری و نقش آن در تولید نفت و اقتصاد کشور، افزود: در نتیجه همت و کار مضاعف کارکنان متعهد این مجموعه هر سال نسبت به سال قبل از آن شاهد روند  توسعه شرکت و نقش بسزای آن در اعتلای صنعت نفت کشور هستیم.

بهمنی همدلی، همراهی و هماهنگی میان کارکنان را موجب رشد و ارتقاء این سازمان دانست و اظهار کرد: پویایی این شرکت در گرو همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر بین تمامی کارکنان در سطوح مختلف است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به گستردگی منطقه عملیاتی و نقش محوری این شرکت در تولید نفت و گاز، گفت: پرورش نیروهای متخصص و کارآمد در تقویت صنعت حفاری یک ضرورت است که بسیار مورد تاکید می باشد.

وی افزود: با توجه به توانمندی های موجود در صنعت حفاری کشور می توان ادعا کرد که متخصصان ما می توانند نقش ارزنده ای در مدیریت این صنعت در منطقه ایفا نمایند.

بهمنی هفته دولت را به کارکنان شرکت تبریک و برای آنان آرزوی توفیق کرد.

در این آیین حدود ۱۵۰ نفر از کارکنان مدیریت ها، ادارات و واحدهای عملیاتی و ستادی شرکت که با توجه به شاخص های تعریف شده نمونه شناخته شدند با اهداء تندیس این مناسبت و هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند.

تلاش در جهت گسترش و تقویت اخلاق و شئونات اسلامی، رفتار احترام آمیز و همکاری مشفقانه با همکاران و ارباب رجوع، رعایت مقررات و انضباط اداری، تعهد کاری همراه با احساس مسئولیت، خلاقیت و ابتکار، پشتکار و جدیت، مشارکت در اهداف جمعی و رعایت اصول ایمنی و استانداردها از شمار معیارهای انتخاب کارکنان نمونه است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi