نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11602 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۷:۴۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتتاح ۱۷ پروژه عمرانی در ماهشهر با حضور معاون وزیر نفت

  با حضور معاون وزیر نفت ۱۷ پروژه زیرساختی و عمرانی به مناسبت هفته دولت در ماهشهر افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” مرضیه شاهدایی هفتم شهریورماه با حضور در شهرستان ماهشهر، ۱۷ پروژه زیرساختی در بندر ماهشهر، بندر امام خمینی، شهر چمران و شهرک طالقانی و همچنین پروژه جاده بندر امام خمینی […]

 


با حضور معاون وزیر نفت ۱۷ پروژه زیرساختی و عمرانی به مناسبت هفته دولت در ماهشهر افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” مرضیه شاهدایی هفتم شهریورماه با حضور در شهرستان ماهشهر، ۱۷ پروژه زیرساختی در بندر ماهشهر، بندر امام خمینی، شهر چمران و شهرک طالقانی و همچنین پروژه جاده بندر امام خمینی به شادگان را افتتاح کرد.

افتتاح مجموعه استخر شهدای بندر ماهشهر با مساحت ۳ هزار و ۱۲ متر مربع و اعتبار ۴۲ میلیارد ریال و افتتاح خوابگاه سه طبقه ورزشکاران بندر امام خمینی (ره) به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع و اعتبار ۱۸میلیارد ریال از محل اعتبارات شورای راهبردی توسط شرکت عملیات غیرصنعتی از جمله پروژه‌هایی هستند که امروز با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به بهره‌برداری رسیدند.

جاده بندر امام خمینی به شادگان نیز به طول ۲۸ کیلومتر با اعتبار ۲۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات نفت، امروز با حضور مرضیه شاهدایی، معاون وزیر نفت افتتاح شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi