نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11526 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتتاح ۴ پروژه راه‌آهن جنوب به مناسبت هفته دولت

مدیرکل راه‌آهن جنوب از افتتاح ۴ پروژه همزمان با هفته دولت و با اعتبار حدود یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” عبدالکریم درویش زاده  اظهار کرد: احداث یک دستگاه پل عابر پیاده در ایستگاه راه‌آهن اهواز یکی از پروژه‌های اداره راه‌آهن جنوب است که از سال ۹۴ […]

مدیرکل راه‌آهن جنوب از افتتاح ۴ پروژه همزمان با هفته دولت و با اعتبار حدود یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خبر داد.
 
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” عبدالکریم درویش زاده  اظهار کرد: احداث یک دستگاه پل عابر پیاده در ایستگاه راه‌آهن اهواز یکی از پروژه‌های اداره راه‌آهن جنوب است که از سال ۹۴ آغاز به کار کرده و اکنون به مناسب هفته دولت آماده بهره‌برداری است.وی افزود: پروژه احداث یک دستگاه پل عابر پیاده در ایستگاه راه‌آهن اهواز از نوع پروژه‌های شهری و اعتبار هزینه‌شده برای انجام آن حدود ۸۷۹ میلیون تومان و از محل منابع ملی است.

مدیرکل راه‌آهن جنوب تصریح کرد: احداث آشیانه جرثقیل کایرو در ایستگاه راه‌آهن اهواز با اعتبار ۳۰۰میلیون تومان از محل منابع ملی یکی دیگر از پروژه‌هایی است که همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود.

درویش زاده عنوان کرد: احداث یک دستگاه پل هوایی عابر پیاده در بلاک کارون – میاندشت از دیگر پروژه‌هایی است که به مناسب هفته دولت در محور جنوب به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: این پروژه با اعتبار ۳۴۷میلیون تومان از محل اعتبارات ملی آماده افتتاح است.

مدیرکل راه‌آهن جنوب خاطرنشان کرد: احداث یک دستگاه پل هوایی عابر پیاده در بلاک اهواز – قدس با اعتبار ۳۵۲میلیون تومان از دیگر طرح‌هایی است که به مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi