نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11500 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به مناسبت روز پزشک : شهردار منطقه دو اهواز از پزشکان تقدیر کرد

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” علیرضا عالیپور به مناسبت روز پزشک با حضور در بیمارستان های رازی،طالقانی،مهر و آریا و در گفت و گو با روسای بیمارستانهاو پزشکان از تلاش های آنها قدردانی کرد و افزود : نقش پزشکان در جامعه بر کسی پوشیده نیست . وی ادامه داد : جامعه پزشکی در بخش های مختلف […]

به مناسبت روز پزشک : شهردار منطقه دو اهواز از پزشکان تقدیر کرد

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” علیرضا عالیپور به مناسبت روز پزشک با حضور در بیمارستان های رازی،طالقانی،مهر و آریا و در گفت و گو با روسای بیمارستانهاو پزشکان از تلاش های آنها قدردانی کرد و افزود : نقش پزشکان در جامعه بر کسی پوشیده نیست .

وی ادامه داد : جامعه پزشکی در بخش های مختلف برای سلامت مردم و بیماران خود از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند و نقش اساسی در سلامت و نشاط مردمان بر عهده دارند .

شهردار منطقه دو  اظهار داشت : پزشکان در طول حیات انقلاب اسلامی و بخصوص در دوران دفاع مقدس همراه و همدوش با رزمندگان جان برکف اسلام به کشور اسلامی خدمت کرده اند .
عالیپور گفت : هم اکنون نیز پزشکان با تلاش خود در عرصه های  مختلف تحقیقاتی و پزشکی با دستیابی به روشهای نوین به درمان بیماریها و نجات جان انسانها به جامعه بشری خدمت میکنند..

مدیران بیمارستانها و جمعی از مسوولان اجرایی نیز در این دیدار از همکاری شهرداری منطقه دو با کادر بیمارستان ها قدردانی کردند.

اول شهریورماه به مناسبت میلاد ابوعلی سینا روز پزشک نام گرفت .و در خلال برنامه دیدار در بیمارستانها از پزشکان در محل مطب های خود نیز تجلیل شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi