نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11455 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۷:۴۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز عملیات اجرایی انتقال آب به رفیع و چذابه با حضور استاندار

  عملیات اجرایی احداث دو خط انتقال آب به شهر رفیع و پایانه مرزی چذابه با حضور استاندار خوزستان آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  غلامرضا شریعتی۳۱مردادماه، دو طرح خط انتقال آب از بستان تا پایانه مرزی چذابه و خط انتقال آب از هویزه به رفیع را کلنگ‌زنی کرد. خط انتقال آب (فایبرگلاس) از […]

 

عملیات اجرایی احداث دو خط انتقال آب به شهر رفیع و پایانه مرزی چذابه با حضور استاندار خوزستان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  غلامرضا شریعتی۳۱مردادماه، دو طرح خط انتقال آب از بستان تا پایانه مرزی چذابه و خط انتقال آب از هویزه به رفیع را کلنگ‌زنی کرد.

خط انتقال آب (فایبرگلاس) از شهر هویزه به رفیع دارای قطر ۴۰۰ میلیمتر و طول ۲۵ کیلومتر است و یکی از اجزای اصلی پروژه ملی طرح غدیر محسوب می‌شود.

اعتبار موردنیاز برای اجرای این طرح ۱۸ میلیارد تومان از محل منابع اعتبارات عمرانی بخش آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان است.

به منظور انتقال آب شرب با کیفیت و پایدار به پایانه مرزی چذابه جهت تامین نیاز زوار حسینی در ایام محرم و صفر و در سایر روزهای سال، طرح انتقال آب شرب تصفیه شده از شهر بستان به پایانه مرزی چذابه از محل طرح آبرسانی غدیر اجرایی می‌شود.

این خط انتقال آب با لوله فایبرگلاس به قطر ۳۰۰ میلیمتر و طول ۲۷ کیلومتر و با ظرفیت انتقال ۴۰ لیتر در ثانیه و ذخیره ۴۰۰۰ متر مکعب در شبانه روز احداث می‌شود.

اعتبار موردنیاز برای اجرای طرح خط انتقال آب به پایانه مرزی چذابه بیش از ۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی بخش آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi