نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11434 تاریخ انتشار: ۳۱ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۹:۵۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

 شورای شهر اهواز و شهری پشت هیچستان؛ سرگردان…

  شورای چهارم اهواز وقتی آمد …چند روزی در گعده های شبانه به مشاوره پرداخت و به ناگاه بانگ برخواست…که گزینه ی اصلی شهرداری اهواز”کرباسچی” شهردار سابق و موفق تهران است! همان موقع تمام کارشناسان و نخبگان اعلام کردند که” سنگ بزرگ علامت نزدن است..!” چندی بعد به ناگاه دستی از غیب برون آمد و […]

 

شورای چهارم اهواز وقتی آمد …چند روزی در گعده های شبانه به مشاوره پرداخت و به ناگاه بانگ برخواست…که گزینه ی اصلی شهرداری اهواز”کرباسچی” شهردار سابق و موفق تهران است!
همان موقع تمام کارشناسان و نخبگان اعلام کردند که” سنگ بزرگ علامت نزدن است..!”

چندی بعد به ناگاه دستی از غیب برون آمد و سیدخلف موسوی شهردار اهواز شد و ۴سال تمام همان شورای آرمان خواه که میخواست کرباسچی را به اهواز بیاورد قادر نشد حتی یک بار از سید خلف طرح سوال کند و یا حتی یک بار نتوانست به شهردار تذکر بدهد …!!!
و عملکرد شورا و شهرداری با هزاران میلیارد بودجه ی مصوب و دریافتی های نجومی از مردم و شرکت های تولیدی بابت عوارض و نوسازی و….!! شد یک عدد!تعریض پل در کیانپارس
و یکی دو زیرگذر که شاید بعدها آیندگان زیرگذر منطقه ی دروازه ی اهواز را با “بقالی وکیل!” اشتباه بگیرند
دالان تنگ و تاریک و بی قواره ی این زیرگذر ما را به این فکر وا می دارد که شاید خلف موسوی به قصد ایجاد آب انبار و حل مشکل آب اهواز محل زیرگذر را حفر نمود و سپس چون به آب نرسید…!آن را به بقالی…ببخشید به بدقواره ترین زیرگذر ایران با تابلویی که اشتباه هم نصب شده است تبدیل کرد…!

۴سال از آن روزهای سیاه! می گذرد حال شورای جدیدی آمده است که خود بین دو هیچ قوم گرایی و حزب زدگی سرگردان است!
و در همین گام اول ابتدا صحبت از گزینه هایی چون قالیباف و…کرد و این روزها صحبت از حتی شخصی به نام “وطنخواه” از پرسنل شهرداری اهواز به عنوان گزینه ی شهرداری اهواز می شود!!! که گویا تنها برتری و امتیازش همشهری بودن با جعفر فلسفی یکی از اعضای شورای شهر اهواز می باشد! و گویا اینبار هم همان قصه ی شورای شهر چهارم در حال تکرار است…؟!؟
جالب اینکه وقتی چندباری به تلفن همراه جعفر فلسفی عضو شورا که خود از دامن رسانه رشد کرده است برای پرسش در خصوص صحت و سقم موضوع تماس گرفتیم ایشان پاسخ نداد…!
و گویا در همین ابتدای امر ایشان شأن خود را اجل بر شأن رسانه ها و مردم اهواز می داند..؟!
که اگر اینگونه باشد چالش های بزرگی در انتظار او خواهد بود…

آنچه وظیفه ی رسانه ها و مردم اهواز در قبال شورای فعلی در ابتدای امر می باشد”اینست که اول آنها را مطلع کنند که شما در یک مناقصه…شهر اهواز را نبرده و صاحب نشده اید؟! که هرگونه که بخواهید هرچهره ی گمنامی را صرفا به علت”ژن خوب!!” و همشهری بازی و هم حزبی بازی به مردم اهواز تحمیل کنید؟!
شورای شهر فعلی اهواز نیک بداند که این کرسی تنها به امانت و با رای مردم در اختیار آنها قرار گرفته است و تمامی حرکات و تصمیمات آنها توسط رسانه های متعهد کاملا مورد بازبینی و رصد قرار دارد و اینگونه نیست که آنها هر تصمیم نابخردانه ای که به ضد منافع شهر و مردم شهر است را می توانند اتخاذ کنند؟!

شهرداری کلانشهر اهواز جای آزمون و خطا نیست وباید بدست بزرگی کاربلد و امتحان پس داده سپرده شود تا اهواز به جایگاه واقعی و شایسته ی خود بازگردد
بازی شهرداری اهواز به بزرگی فینال جام جهانی در ورزشگاه ریودوژانیرو ست نه یک بازی دوستانه بین جمنا و شموشک نوشهر…!

مردم اهواز بی صبرانه منتظر انتخاب شهردار توسط شورای فعلی هستند تا ببینند آیا قرار است اهواز ساخته شود یا هر روز “روز واقعه” به مثابه شورای قبل تکرار خواهد شد؟

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi