نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11398 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیین تجلیل از آزادگان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد

  به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، آیین تجلیل از آزادگان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، در این آیین که روز شنبه ۲۸ مرداد به همت امور ایثارگران این شرکت برگزار گردید از آزدگان حوزه ستادی مناطق نفت خیز جنوب تجلیل به عمل آمد. […]

 

به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، آیین تجلیل از آزادگان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، در این آیین که روز شنبه ۲۸ مرداد به همت امور ایثارگران این شرکت برگزار گردید از آزدگان حوزه ستادی مناطق نفت خیز جنوب تجلیل به عمل آمد.

 

در این مراسم مدیرمنابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با تبریک سالروز ورود آزادگان به کشور و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم شهید محسن حججی اظهار داشت: همواره بخشی از تاریخ یک فرهنگ و ملت در آینده آن حضور دارد که مصداق بارز آن، حادثه کربلا است که دائماً در زندگی روزمره پیروان آن حضرت تجلی دارد.

 

ابراهیم منصور نژاد افزود: موضوع آزادگان دوران دفاع مقدس نیز از این نوع رخدادهای تاریخی است که نمی توان آن را به فراموشی سپرد؛ اسرا سربازان فرهنگی کشور بودند که با رفتار و مقاومت شان به انتقال ایدئولوژی و فرهنگ ما می پرداختند.

 

وی گفت: ما بدهی بزرگی نسبت به رزمندگان، جانبازان و آزادگان داریم و وظیفه ماست که تکریم آنان را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم؛ این مراسم نیز با هدف گرامیداشت و انتقال رشادت های آنان به نسل آینده برگزار شده است.

 

رئیس امور ایثارگران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز در این مراسم با تجلیل از ایثار، مجاهدت و مقاومت آزادگان، اظهار داشت: آزادگان سرافراز، پیروزمندانه آبروی ایران و ایرانی را حفظ کرده اند و مقاومت آنان فراموش شدنی نیست.

 

جعفر فیاض مهر گفت: این شرکت افتخار دارد که خدمتگزار ۴۴ نفر از آزادگان میهن اسلامی باشد و امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل وظیفه خود را در مقابل آنان به جای آوریم.

 

در این مراسم، سرهنگ عباس ممبینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نیز با اشاره به رشادت های آزادگان، اظهار داشت: اسرای ما در دوران دفاع مقدس ۴۱ هزار و ۵۰۰ نفر بودند که صحنه های مقاومت و ایستادگی آنان زبانزد خاص و عام و مایه مباهات جمهوری اسلامی است.

 

در ادامه، آزادگان حاضر در مراسم به بیان تاریخ و نحوه اسارت و خاطرات خود از دوران اسارت پرداختند؛ در پایان نیز با هدای لوح یادبود از آنان تجلیل به عمل آمد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi