نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11388 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۹:۱۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت انتخاب مجدد مهندس بیژن زنگنه به عنوان وزیر نفت

  مهندس حیدر بهمنی در پیامی ضمن ابراز خرسندی از حسن انتخاب مجدد مهندس زنگنه به عنوان وزیر نفت، از آمادگی شرکت ملی حفاری ایران برای پیشبرد برنامه های صنعت نفت کشور خبر داد. متن این پیام به شرح زیر است : جناب آقای مهندس زنگنه   انتخاب مجدد جنابعالی را به سمت وزیر نفت […]

 

مهندس حیدر بهمنی در پیامی ضمن ابراز خرسندی از حسن انتخاب مجدد مهندس زنگنه به عنوان وزیر نفت، از آمادگی شرکت ملی حفاری ایران برای پیشبرد برنامه های صنعت نفت کشور خبر داد.

متن این پیام به شرح زیر است :

جناب آقای مهندس زنگنه

 

انتخاب مجدد جنابعالی را به سمت وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران که با اکثریت قاطع آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی رقم خورد از طرف خود، اعضاء هیئت مدیره ، متخصصان  و کارکنان سختکوش شرکت ملی حفاری ایران صمیمانه تبریک عرض می نماید .

بی شک انتخاب شایسته آنجناب از سوی نمایندگان محترم مردم در خانه ملت، مهر تایید و تصدیق دیگری است بر سالها تلاش صادقانه و تجربیات گرانسنگ شما در عرصه های مختلف مدیریتی و وفاداری به ارزش های مقدس انقلاب اسلامی ، که امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) در این مسئولیت خطیر موفق و زمینه شکوفایی و توسعه هرچه بیشتر این صنعت عظیم وراهبردی را فراهم آورید .

مدیریت و کارکنان شرکت ملی حفاری ایران افتخار همکاری با حضرتعالی را به فال نیک گرفته، همچون گذشته در راستای سیاست های دولت خدمتگزار از هیچ کوششی دریغ نخواهند نمود و امید دارند با بهره مندی مستمر از حمایت های جنابعالی، گامهای موثرتری را در راه توسعه و پیشرفت صنعت حفاری کشور بردارند .

عزت و نصرت مستمر آنجناب و مجموعه صنعت نفت کشور را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد .

 

حیدر بهمنی

مدیرعامل

ارسال دیدگاه

logo-samandehi