نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11375 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

“راه آهن جنوب پیشگام در کاهش هزینه های تولید”

  مهندس عبدالکریم درویش زاده مدیرکل راه آهن جنوب در مصاحبه با پایگاه خبری اهوازنو ” از بازسازی و احداث خط فرعی شرکت روغن نباتی ماهیدشت خبرداد. مدیر کل راه آهن جنوب همچنین به احداث یک کیلومتر خط در داخل کارخانه اشاره کرد و گفت: خط فرعی شرکت روغن نباتی ماهیدشت به منظور نقل و […]

 

مهندس عبدالکریم درویش زاده مدیرکل راه آهن جنوب در مصاحبه با پایگاه خبری اهوازنو ” از بازسازی و احداث خط فرعی شرکت روغن نباتی ماهیدشت خبرداد.
مدیر کل راه آهن جنوب همچنین به احداث یک کیلومتر خط در داخل کارخانه اشاره کرد و گفت: خط فرعی شرکت روغن نباتی ماهیدشت به منظور نقل و انتقال جاده به ریل و افزایش جذب حمل و نقل و کاهش هزینه های تولید، احداث شده است.
وی با اشاره به محل احداث این خط افزود: این ریل به طول ۸کیلومتر از خط زوج سوزن ورودی ایستگاه راه آهن سربندر در کیلومتر ۹۱۲+۸۰۰ منشعب شده و تا درب ورودی کارخانه ادامه دارد.
همچنین به منظور سهولت در جابجایی بارها و مانور واگن ها، یک کیلومتر خط در داخل کارخانه احداث شده است. مهندس درویش زاده با اشاره به بالا بودن استاندارد کیفیت درتولید این ریل گفت: خط مذکور دارای دو شعاع ۳۰۰ و ۶۰۰ است که از نوع ریل u33 با تراورس های چوب، فلزی و بتنی دی بلوک بوده که اکثر تراورس های آن از نوع دی بلوک فلزی می باشد.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، احداث خطوط ریلی فرعی در راه اهن جنوب باعث کوتاه شدن راه مسیر خط تولید از کارخانه به مصرف کننده و و کاهش هزینه های تولید شده است و نمود موفقیت در به عمل رسیدن شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است.
که در مدت حضور مهندس درویش زاده این مهم بارها در عملکرد اداره کل راه آهن جنوب متبادر و ملموس بوده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi