نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11345 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۷:۳۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

واگذاری بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصی صحت ندارد

وزارت نفت هیچ طرحی برای واگذاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصی ندارد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی انتشار شایعاتی درباره خصوصی سازی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ضمن تکذیب این ادعاها، اعلام کرد: این اخبار کذب با منشاء شناخته شده توسط افراد […]

وزارت نفت هیچ طرحی برای واگذاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی انتشار شایعاتی درباره خصوصی سازی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ضمن تکذیب این ادعاها، اعلام کرد: این اخبار کذب با منشاء شناخته شده توسط افراد و جریان‌هایی منتشر می‌شود که مدتهاست فعالیت‌های منفی و تخریبی را در خانواده بزرگ صنعت نفت با اهداف خاص در دستور‌کار دارند.

وزارت نفت بر خلاف آن چه ادعا شده به‌طور رسمی به مراجع ذیربط در دولت اعلام کرده است که سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مشمول اصل ۴۴ برای واگذاری به بخش خصوصی قرار نمی‌گیرد.

همچنین برای افزایش سطح رضایتمندی کارکنان صنعت نفت و کیفیت خدمات، طرحی ارائه شده است تا بر اساس آن کارکنان محترم ضمن برخورداری از امکان حق انتخاب مرکز درمانی ناچار نباشند برای بهره‌گیری از خدمات پزشکی تنها به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مراجعه کنند و امکان استفاده از خدمات دیگر بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور را داشته باشند.

وزارت نفت بار دیگر ضمن بی اساس خواندن شایعاتی که در این باره منتشر شده است نسبت به پیگرد حقوقی و قانونی علیه انتشاردهندگان آن اقدام خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi