نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11317 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران : امروزه ملاک ارزیابی شرکت ها توجه ویژه به شاخصه های HSE است

  مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: ملاک ارزیابی شرکت ها امروزه توجه ویژه به شاخصه های تعریف شده HSE و التزام به ضوابط و مقررات در این زمینه است .  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” مهندس حیدر بهمنی روز چهارشنبه (۲۵ مردادماه) در جلسه معارفه مدیر جدید ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) ، پدافند غیر عامل، مدیریت […]

 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: ملاک ارزیابی شرکت ها امروزه توجه ویژه به شاخصه های تعریف شده HSE و التزام به ضوابط و مقررات در این زمینه است .

 به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” مهندس حیدر بهمنی روز چهارشنبه (۲۵ مردادماه) در جلسه معارفه مدیر جدید ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) ، پدافند غیر عامل، مدیریت بحران و فوریت های پزشکی شرکت، افزود: اهمیت HSE خاصه در بخش ایمنی از آن نظر حائز اهمیت است که با سلامت کارکنان ارتباط مستقیم دارد .

وی در این نشست که قائم مقام مدیرعامل، معاونان، مدیران ارشد و مسئولان واحدهای زیر مجموعه مدیریت HSE شرکت حضور داشتند،تصریح کرد: در واقع ارتقاء جایگاه ایمنی و اهمیت دادن به این مهم در صنعت نفت با توجه به نقش کلیدی آن در چرخه اقتصاد کشور بسیار مهم است .

بهمنی روز آمد سازی تجهیزات، آموزش های نوین ضمن خدمت ، پرورش نیروهای متخصص، تقویت نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف و اعمال اقدامات اصلاحی و  همچنین استفاده از نظرات مشاوران را از نکات مورد انتظار از مدیر جدید HSE شرکت عنوان کرد .

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با تقدیر از خدمات علی اکبر پونده نژادان، در مدت تصدی این مدیریت که به افتخار بازنشستگی نائل شدند ، گفت: سعید قربانی مدیر جدید از چهره های شناخته شده و دارای سابقه طولانی در حوزه HSE و همچنین در بخش های عملیاتی شرکت است .

در این جلسه مدیر جدید HSE ، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و فوریت های پزشکی شرکت ضمن تاکید بر اینکه در اعمال مقررات ایمنی و ضوابط HSE بدون تعارف و با جدیت انجام وظیفه می شود، پیشنهاد ارزیابی عملکرد افسران HSE و معرفی افراد برتر را ارائه داد .

وی توجه بیش از پیش به آموزش کارکنان، شناسایی راه های پیشگیری از حوادث در حین کار و شناخت مخاطرات را از برنامه های خود عنوان و خواستار همکاری مدیریت های بخش های مختلف شرکت اعم از ستادی و عملیاتی با این مدیریت گردید 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi