نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11275 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طرحی برای واگذاری دانشگاه صنعت نفت به وزارت علوم وجود ندارد

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: این وزارتخانه برنامه‌ای برای واگذاری دانشگاه صنعت نفت به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ندارد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “در اطلاعیه اداره کل روابط عمومی وزارت نفت آمده است؛ مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، (دوشنبه، ۲۳ مردادماه) در تشریح برنامه خود برای تصدی […]

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: این وزارتخانه برنامه‌ای برای واگذاری دانشگاه صنعت نفت به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ندارد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “در اطلاعیه اداره کل روابط عمومی وزارت نفت آمده است؛ مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، (دوشنبه، ۲۳ مردادماه) در تشریح برنامه خود برای تصدی این وزارتخانه در دولت دوازدهم در پاسخ به پرسشی درباره احتمال واگذاری دانشگاه صنعت نفت به وزارت علوم، تاکید کرده است که هم اکنون امکان این واگذاری وجود ندارد مگر این‌که، این موضوع به صورت یک تکلیف قانونی به وزارت نفت ابلاغ شود.

بر اساس این اطلاعیه بار دیگر تاکید می‌شود، طبق اظهارات وزیر نفت طرحی برای واگذاری دانشگاه صنعت نفت از سوی این وزارتخانه وجود ندارد و هرگونه برداشت دیگری از سخنان وزیر محترم نفت درباره این موضوع مقرون به صحت نیست.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi