- پایگاه خبری تحلیلی اهواز نو | اخبار خوزستان | اخبار اهواز - http://www.ahvaznew.ir -

“کوتولیسم نفتی”…اینبار روش نوین کسب اجازه از لاریجانی برای حمایت از وزیر نفت!

 

اندر حکایت کوتوله ی نفتی زبلی که دیرتر از همه آمد…و زودتر از همه می خواهد برود..!

یک کوتوله ی شبه سیاسی نفتی که بواسطه ی “کوتولیسم زبل بازی” به یکباره و با حضور در یک ستاد یک ساعته و گرفتن چند عکس از جمع منشیان بیمارستانی جدا و به یکباره مبدل به چگوارایی اصلاح طلب! با ارتفاع سی سانت و عمق یک سانت گردید
این روزها بازهم مانند سال٩٢ که با شانتاژ و سروصدا بر منصب مدیریت دست یافت…باز هم نیز با استفاده از همان مدل به سروصدا و غوغا سالاری جهت مرعوب کردن مدیران نفتی غیر سیاسی روی آورده است
و مرتبا با انتشار بیانیه های آبگوشتی خود را سرتیم حامیان دولت تدبیر در نفت معرفی می نماید

یادش بخیر عموی بزرگم همیشه میگفت که از دوستی با آدمهای کوتوله دوری کن چرا که آنها روزانه سه بار جلوی آینه ادعای خدایی(نعوذ بالله)میکنند!!!
و حال مبدع “کوتولیسم نفتی” این بار با انتشار لیستی آبگوشتی! از آقای لاریجانی رییس مجلس اجازه خواسته تا تمهیدات لازم جهت حضور و دفاع او و یاران دلبندش را در مجلس فراهم آورد….!!!!
ولی سوال آیا طریقه ی حمایت از وزیر و لابی گری با نمایندگان با انتشار نامه خطاب به لاریجانی !!! و ایجاد تمهیدات!!! توسط او مهیا می شود؟!

یا اینکه باز هم بحث در خانه لمیدن و مدارک جعلی جهت ارائه به وزارت نفت بعد از رای اعتماد وزیر نفت …مطرح است؟!

آخر کدام حامی در منزل می خوابد!!! و از راه دور و با انتشار نامه در سایت بدون بازدید خود…و کسب اجازه از لاریجانی!! به حمایت و لابی برای وزیر نفت اقدام میکند؟!

یا این نامه ی کذایی صرفا جهت اطلاع و بهره برداری بعد از کسب رای اعتماد توسط وزیر نفت نوشته شده است
تا مانند دفعات قبلی برای روز مبادا از آن بهره برداری لازم صورت گیرد؟!

در لیست کوتولیسم خان نفتی نفر دوم جناب” تمدید السلطنه الی الاخره زمان” دیده می شود…تا نفت هست تمدید باید کرد…

نفر سوم لیست البته نامش ما را یاد جنگ تحمیلی و کشته و زخمی های فراوان می اندازد…مدیری که با یک وصلت و ژن خوب…! از انبارداری به مجری طرح و از مجری طرح به مدیر عاملی رسید!
و در زمان مدیریتش در شرکت…تاکنون چندین نفر کشته و زخمی و مجروح و اسیر و….بر جای گذاشته شده است…

در این لیست البته نام افراد دیگری نیز دیده می شود که بخاطر حفظ پست های شان نام خود را و شاید اختیار خود را به سیستم کوتولیسم سپرده اند شاید که کمی از قبای خوش شانسی او به تن آنها نیز سابیده شود و ستاره ی بخت شان طلوع کند و به جاه و مقامی برسند..یا در پست هایشان ابقا شوند
قطعا وزیر محترم نفت خود بهتر نقش کسانی که را که صادقانه و بخاطر اندیشه و تفکر و برای ساختن ایرانی آباد از ایشان حمایت کردند تا کوتوله هایی که فقط با ژست و دورنگی و ادای حمایت کردن را دراوردن…آنهم در خانه هایشان و با روش نوین کسب اجازه از علی لاریجانی…را بهتر می داند.