نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11124 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

درگیری لفظی استاندار شریعتی و امیریان مدیرطرح های عمرانی مناطق نفتخیز کشور

  جلسه بررسی پیشرفت پروژه های عام المنفعه وزارت نفت در خوزستان به جدال استاندار و امیریان مدیرطرح های عمرانی مناطق نفتخیز کشور منجر شد که بخشی از آن در ذیل می آید: در این جلسه ٬ مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفتخیز و مسئول خدمات اجتماعی وزارت نفت درخصوص بحث اجرای پروژه های عام المنفعه […]

 

جلسه بررسی پیشرفت پروژه های عام المنفعه وزارت نفت در خوزستان به جدال استاندار و امیریان مدیرطرح های عمرانی مناطق نفتخیز کشور
منجر شد که بخشی از آن در ذیل می آید:

در این جلسه ٬ مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفتخیز و مسئول خدمات اجتماعی وزارت نفت درخصوص بحث اجرای پروژه های عام المنفعه شرکت نفت در خوزستان گفت: برای اجرای پروژه های عام المنغعه به خوزستان لطف می کنیم.

استاندار خوزستان در واکنش به سخن وی گفت: اجرای این پروژه ها نه لطف ، بلکه وظیفه وزارت نفت است و اگر بنا بر به کار بردن این ادبیات باشد، همه نفت متعلق به خوزستان است.

به گزارش اهواز نو، در ادامه مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز و مسئول خدمات اجتماعی وزارت نفت گفت: اگر شما خوزستانی هستید، من از شما خوزستانی تر هستم و به هیچ جا بیش از خوزستان علاقه ندارم. این سخن با پاسخ شریعتی مواجه شد که “در عمل باید خوزستانی بود و گرنه به حرف همه خوزستانی هستند” و امیریان پاسخ داد: در عمل هم خوزستانی هستم و هیچ کدام شما به اندازه من اهل عمل نیستید. من با کسی تعارف ندارم. در پروژه ۲ هزار واحدی نفت آبروی خوزستان را بردید و هرگز این ظلمی که به بچه های نفت در بحث دو هزار واحدی شد را فراموش نمی کنم.

استاندار خوزستان در واکنش به سخنان امیریان مدیرطرح های عمرانی مناطق نفتخیز کشور
درخصوص این که اولویت وزارت نفت انجام پروژه ها در مناطق حواشی دکل های نفتی است، گفت: شهرهایی که نفت استخراج می شود، حواشی دکل نفتی نیستند و بودجه باید به شهرهای کنار تاسیسات نفتی تعلق یابد نه حواشی تاسیسات نفتی.

امیریان مدیرطرح های عمرانی مناطق نفتخیز کشور
در واکنش به سخنان دکتر شریعتی گفت: پروژه را رها نمی کنیم ، قول و وعده بی خود نمی دهیم ، حرف نمی زنیم و کاری را که بگوییم انجام می دهیم حتما به سرانجام می رسانیم. فرق ما با دیگران این است که پای حرف مان می ایستیم.
دکترشریعتی نیز در پاسخ به وی گفت: خلاف اش را زیاد می بینیم. ابلاغیه های زیادی از وزارت نفت صادر شده که روی هواست!

در واکنش به این سخن استاندار خوزستان ،امیریان مدیرطرح های عمرانی مناطق نفتخیز کشور
اذعان داشت: سیاست روش های مختلف دارد. من این ها را تجربه کرده ام و بلدم! شما هم باید کم کم تجربه کنید.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi