نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11114 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

متخصصان شرکت ملی حفاری ایران موفق شدند ۱۶۰ عملیات چاه پیمایی و تکمیل چاه در چهار ماه نخست سال / رشد ۲۹ درصدی

  رئیس اداره چاه پیمایی و تکمیل چاه مدیریت خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران گفت: متخصصان این واحد در چهار ماه نخست امسال موفق به انجام  ۱۶۰ عملیات چاه پیمایی و تکمیل  چاه های نفت و گاز شدند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” رامتین طهماسبی پور در توضیح بیشتر در این باره افزود: تحقق این تعداد […]

 

رئیس اداره چاه پیمایی و تکمیل چاه مدیریت خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران گفت: متخصصان این واحد در چهار ماه نخست امسال موفق به انجام  ۱۶۰ عملیات چاه پیمایی و تکمیل  چاه های نفت و گاز شدند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” رامتین طهماسبی پور در توضیح بیشتر در این باره افزود: تحقق این تعداد عملیات در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد ۲۹ درصدی نشان می دهد.

وی اظهار کرد: تکمیل دو حلقه چاه در فاز ۱۴ و تعمیر یک حلقه چاه در فاز ۱۷ طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی از جمله فعالیت های این بخش در مدت پیش گفته است.

طهماسبی پور ساخت پک اف برای تکمیل فاز ۱۷، ساخت نشت بند گردن آویز، خرید دستگاه فشار سنج قپانی، بازسازی کامیون چاه پیمایی و تغییر کاربری اسکید نمودارگیری به چاه پیمایی را با توجه به توسعه ناوگان و خدمات دهی به چاه های در حال بهره برداری خاصه در میادین مشترک از اقدامات صورت گرفته در مدت پیش گفته عنوان کرد.

رئیس اداره چاه پیمایی و تکمیل چاه مدیریت خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران انجام عملیات مانده یابی یک حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی، تعمیر پک آف های فاز ۱۴ پارس جنوبی بدون حضور دکل و برنامه ریزی برای خرید شماری از تجهیزات مربوط به عملیات چاه پیمایی نظیر دستگاه ثبت دما و فشار الکترونیک را بخش دیگری از فعالیت های انجام شده از ابتدای فروردین تا پایان تیرماه از سوی این اداره امسال برشمرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi