نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11046 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک علیرضا نادری یکتا رئیس جبهه تدبیر و توسعه بمناسبت روز خبرنگار

‍ ‍ ‍ بنام خداوندی که قلم را آفرید ۱۷ مردادماه با سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی پیوند خورده و نشانگر رسالت پر خطر خبرنگاران و گزارشگرانی است که در مسیر بازگویی و بازنمایی حقایق جامعه و آگاهی بخشی به مردم، سخت می کوشند تا روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان […]

‍ ‍ ‍ بنام خداوندی که قلم را آفرید

۱۷ مردادماه با سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی پیوند خورده و نشانگر رسالت پر خطر خبرنگاران و گزارشگرانی است که در مسیر بازگویی و بازنمایی حقایق جامعه و آگاهی بخشی به مردم، سخت می کوشند تا روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان آورند.

نام گذاری* هفدهم مرداد* به نام روز خبرنگار، فرصت و بهانه‌ای است برای پاسداشت خدمات انسان‌های شایسته و حقیقت طلبی که چشم بیدار جامعه و زبان گویای مردم هستند.
انسانهای آزاداندیشی که از وجودشان، انتشار دانایی و گسترش آگاهی معنا می‌یابد؛به راستی که خبرنگاران تجسم امانت،مسئولیت،تعهدو دلسوزی و وظیفه اند.
خبرنگاران وجدان بیدار جامعه ونقش پرداز دنیای خویش هستند،زیرا همواره درعمق جامعه و درهزار دالان اجتماع زندگی میکنند وسلامت فرهنگی وفکری هرجامعه ای مرهون تلاش های شبانه روزی خبرنگاران عزیز است.
بدین منظوراین خجسته روز را به همه پیشگامان دانایی درعرصه رسانه واطلاع رسانی تبریک عرض نموده وازخداوند متعال توفیق ایفای نقش خطیرتان را درخدمتگزاری هرچه بیشتر به مردم واعتلای میهن اسلامی خواهانم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi