نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11010 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۹:۴۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

《فقط سلفی گرفتن!》مساله فقط همین است!

سلفی گرفتن نمایندگان مجلس از هر نوعش را که بخواهید؛امیدی و غیرامیدی با فدریکا موگرینی مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا،من را سرضرب یاد سلفی گرفتن برخی نمایندگان در صحن علنی در روز حادثه تروریستی مجلس انداخت!!!انگار کردم که عجب!ملت سرخوش که می گویند یعنی همین!بالاخره هرچه نباشد اینها نمایندگان ملت اند؛لیستی و غیرلیستی.نماینده که سرخوش […]

سلفی گرفتن نمایندگان مجلس از هر نوعش را که بخواهید؛امیدی و غیرامیدی با فدریکا موگرینی مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا،من را سرضرب یاد سلفی گرفتن برخی نمایندگان در صحن علنی در روز حادثه تروریستی مجلس انداخت!!!انگار کردم که عجب!ملت سرخوش که می گویند یعنی همین!بالاخره هرچه نباشد اینها نمایندگان ملت اند؛لیستی و غیرلیستی.نماینده که سرخوش باشد یعنی ملت سرخوش است دیگر!
بعد از آن سرضرب به این فکرافتادم که نکند سیاستمان ،سیاست سلفی بگیری و این حرف ها شده باشد.بالاخره اینها زن و بچه دارند و می روند خانه و سلفی ها را نشان زن و بچه و دوست و آشنایشان می دهند و حال عکس گرفتن با مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا را می برند؛نکند سیاست ما عین وراثت ما شده باشد!یک سو همه چیز در چندقاب عکس یادگاری و چهارتا مصاحبه و حرفهای دهان پرکن و شعار خلاصه می شود و سوی دیگر ملتی که بعضی ها می گویند ژنش ،یکجورهایی چندکروموزوم کم و زیاد دارد؛تاریخی نگری و عبرت و درایت را کم و تنبلی و کم حافظه گی و نشناختن را زیاد.
اینها را گفتم و یکهو یاد سلفی گرفتن ها در روز فاجعه پلاسکو افتادم،از مدیر شهر و شهروند شهر ،همه داشتند یکجورهایی سلفی می گرفتند با سوختن آتش نشانهای بیچاره و پلاسکو هم داشت می سوخت و از شرم فرو می ریخت.
دلمان خوش است ها با فرداهایی ظاهرا الکی!
بله ،اینجا همانجاست که حدسش را میزنیم؛اینجا سرزمین《فقط سلفی گرفتن است》با همه چیز! همین که همه چیز ثبت شود کافی است،سیاست باز بودنمان یا شهروندنما بودن.همین فقط کافیست.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi