نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10819 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید استاندار خوزستان از پروژه ۵۱۲ واحدی مسکن پالایشگاه نفت آبادان

  به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “اهواز نو” استاندار استان خوزستان پیش از ظهر پنجشنبه ۲۹ تیرماه از پروژه مجتمع مسکونی تعاونی کارکنان شرکت پالایش نفت آبادان بازدید کرد. غلامرضا شریعتی در جریان این بازدید به همراه مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان،مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره تعاونی مسکن نفت و همچنین مسئولان ادارات برق، آب، […]

 


به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “اهواز نو” استاندار استان خوزستان پیش از ظهر پنجشنبه ۲۹ تیرماه از پروژه مجتمع مسکونی تعاونی کارکنان شرکت پالایش نفت آبادان بازدید کرد.
غلامرضا شریعتی در جریان این بازدید به همراه مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان،مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره تعاونی مسکن نفت و همچنین مسئولان ادارات برق، آب، گاز و برگزیدگان پنجمین دوره شورای شهر از پروژه ۵۱۲ واحدی تعاونی نفت دیدن کردند.
وی در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: کار ساخت این پروژه از سال ۹۲ آغاز شده و خوشبختانه همدلی، همراهی، هماهنگی و همکاری میان مسئولان مختلف از جمله پالایشگاه، منطقه آزاد اروند، مدیران دستگاه های اجرایی و مدیریت صحیح و مناسب مسئولان پروژه سبب شد تا یک کار تعاونی به شکل موفق به انجام برسد.
استاندار خوزستان با اشاره به هزینه کرد تقریبی ۱۰۰ میلیارد تومان، این پروژه را ارزشمند و با کیفیت برشمرد و افزود: البته یکسری مشکلات در بخش زیرساختی از جمله فاضلاب، برق، گاز و غیره وجود دارد که برای رفع آنها قول مساعدت را گرفته ایم.
شریعتی اظهار امیدواری کرد پروژه ۵۱۲ واحدی تعاونی مسکن کارکنان پالایشگاه آبادان طبق برنامه زمان بندی شده تا بهمن ماه آماده بهره برداری شود و خانواده های کارکنان با استقرار در خانه هایشان بتوانند در امنیت و آسایش به کار و زندگی بپردازند.
در ادامه آقای گودرزی مدیر عامل تعاونی مسکن نفت ضمن خیر مقدم به استاندار و مسئولین شهرستان گزارشی از روند عملیات اجرایی و پیشرفت فیزیکی پروژه ارائه نمود و در ادامه از مدیر عامل و مسئولین شرکت پالایش نفت آبادان که از بدو تاسیس تعاونی تاکنون همکاری صمیمانه ای داشته اند تشکر وقدردانی نمود.
لازم به ذکر است پروژه تعاونی مسکن نفت شامل ۱۶ بلوک ۳۲ واحده که جمعا ۵۱۲ واحد مسکونی بوده که تاکنون حدود۸۳% پیشرفت فیزیکی داشته است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi