نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10806 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

میزبانی بیستمین نشست کمیسیون تخصصی (HSEQ) انجمن شرکتهای حفاری نفت و گاز در شرکت حفاری شمال

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: بیستمین نشست کمیسیون تخصصی ایمنی، بهداشت و محیط زیست و کیفیت (HSEQ) انجمن شرکت های حفاری نفت و گاز در تاریخ ۹۶/۵/۲ به میزبانی شرکت حفاری شمال برگزار شد. انجمن شرکت‌های حفاری نفت و گاز ایران اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ تاسیس و در اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران […]

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: بیستمین نشست کمیسیون تخصصی ایمنی، بهداشت و محیط زیست و کیفیت (HSEQ) انجمن شرکت های حفاری نفت و گاز در تاریخ ۹۶/۵/۲ به میزبانی شرکت حفاری شمال برگزار شد. انجمن شرکت‌های حفاری نفت و گاز ایران اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ تاسیس و در اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران به ثبت رسید که در حال حاضر دارای ۲۲ عضو از شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. هدف از تشکیل این انجمن، هم‌افزایی توان داخلی کشور در صنعت حفاری و خدمات جانبی و فراهم کردن امکان بهره‌برداری بیشتر از سرمایه‌گذاری در این رشته از صنعت و استفاده از تجربیات علمی و عملی همکاران صنعت و شرکت‌های عضو در جهت بهبود فضای کسب و کار است.
در این جلسه که با هدف ایجاد تحول موثر در بخش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و کیفیت و همچنین ارتقاء فرهنگ سازمانی در این حوزه تشکیل گردید، مهندس شریفیان به عنوان عضو هیات مدیره انجمن شرکت های حفاری نفت و گاز ایران و ناظر این کمیسیون تخصصی حضور پیدا کرده و در خصوص اهمیت و کارکرد تشکل های صنفی و کمسیسون های تخصصی انجمن مطالب و نکاتی ایراد نمود. در ادامه این نشست که در آغاز با حضور میهمانان خارجی همراه بود، اعضای کمیسیون تخصصی HSEQ در قالب دستور جلسه تعیین شده به بحث و بررسی و تبادل نظر پرداختند.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi