نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10791 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیحات واعظی درباره دیدار فرماندهان ارشد سپاه با روحانی

محمود واعظی توضیحاتی درباره دیدار اخیر فرماندهان عالی‌رتبه سپاه با رئیس‌جمهور ارائه کرد.  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در مورد دیدار رئیس‌جمهور با فرماندهان ارشد سپاه و نتایج و دلایل این دیدار، گفت:‌ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی […]

دیدار رئیس جکهور با فرماندهان سپاه

محمود واعظی توضیحاتی درباره دیدار اخیر فرماندهان عالی‌رتبه سپاه با رئیس‌جمهور ارائه کرد.

 به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در مورد دیدار رئیس‌جمهور با فرماندهان ارشد سپاه و نتایج و دلایل این دیدار، گفت:‌ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد انقلابی در ایران است و همواره دولت و همه نظام نگاه‌شان به سپاه به عنوان یک نیروی انقلابی مخلص بوده است.

وی افزود: البته به طور طبیعی ممکن است در شلوغی انتخابات حرف‌هایی هم زده شود که باید آنها را تمام شده بدانیم، زیرا اگر قرار باشد دولت ۴ سال کشور را اداره کند مگر می‌شود هماهنگی و همکاری بسیار نزدیکی بین دولت وسپاه نباشد؟

واعظی تصریح کرد: ما وظیفه خود می‌دانیم هر طور که می‌توانیم به سپاه کمک کنیم و انتظار و نیاز هم داریم که سپاه به دولت کمک کند، لذا فکر می‌کنم این دیدارها اتفاقات طبیعی بعد از انتخابات است که رقابت‌ها کنار گذاشته می‌شود و رفاقت‌ها برای کار در کشوری که اطرافش این همه ناامنی است شروع شود.

وی در پایان تاکید کرد: سپاه خط مقدم جبهه است و دولت با تمام وجود از سپاه  پشتیبانی می‌کند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi