نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10778 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری مراسم روز دختر در اداره کل راه آهن جنوب

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۵/۴ در اداره کل راه آهن جنوب جشنی به مناسبت زادروز کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد . درویش زاده با حضور در جمع بانوان این اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از بانوان […]

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۵/۴ در اداره کل راه آهن جنوب جشنی به مناسبت زادروز کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد .
درویش زاده با حضور در جمع بانوان این اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از بانوان تلاشگر راه آهن جنوب و تاکید برالگو سازی از شخصیت آن حضرت برای دختران اذعان کرد: هر چه تربیت دختران امروز براساس الگوی اسلامی و نشات گرفته از سیره معصومین باشد در آینده خانواده و جامعه ای سالم تر خواهیم داشت.
حجت الاسلام فیصل زادگان نیز بر تقویت الگوهای ایمانی و اسلامی دختران و زنان نمونه تاریخ اسلام تاکید کرد و خاطرنشان شد: حضرت معصومه(سلام الله علیها) یکی از زنان برجسته مذهب تشیع است که در خفقان حکومتی توانست در جهت تبلیغ ارزش های اسلامی همپای برادر بزرگوارشان، امام رضا (ع) خدمات ارزندهای را به ایران و اسلام نماید.

قابل ذکر است در انتهای این مراسم از دختران نمونه اداره کل با اهداء هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد .

ارسال دیدگاه

logo-samandehi