نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10627 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۹:۵۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

 از سوی مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری انجام می شود….. فراخوان پروژه های پژوهشی شرکت در سال ۹۶

  مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از اعلام فراخوان اجرای پروژه های پژوهشی مصوب شرکت در سال ۹۶ تا چند روز آینده خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “مهدی عرشیان در حاشیه نشست شورای عالی پژوهش شرکت با بیان این مطلب، گفت: در این نشست لیست نیازهای پژوهشی در […]

 

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از اعلام فراخوان اجرای پروژه های پژوهشی مصوب شرکت در سال ۹۶ تا چند روز آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “مهدی عرشیان در حاشیه نشست شورای عالی پژوهش شرکت با بیان این مطلب، گفت: در این نشست لیست نیازهای پژوهشی در سال جاری جهت انجام مراحل فراخوان بین دانشگاه ها و مراکز علمی پژوهشی نهایی شد.

وی افزود: طبق روال هرساله این مدیریت فهرست نیازهای پژوهشی واحدهای مختلف شرکت را دریافت و ضمن بررسی و اولویت بندی در اختیار دانشگاه ها و واحدهای متقاضی قرار می دهد.

عرشیان اظهار کرد: برای امسال نیز با معاونت های چهارگانه مدیرعامل و همچنین مدیریت امور مهندسی شرکت مکاتبه و جلساتی به این منظور تشکیل گردید.

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران گفت: پس از انجام بررسی ها و نهایی شدن عناوین و شرح نیاز آنها، پروژه های پیشنهادی در شورای عالی پژوهش شرکت طرح و مصوبات لازم اخذ شد.

وی افزود: این فراخوان طی چند روز آینده صورت خواهد گرفت و دانشگاه ها و مراکز علمی پژوهشی می توانند در آن شرکت نمایند.

عرشیان تصریح کرد: لیست پروژه ها و توضیحات بیشتر همزمان با فراخوان اعلام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi