نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10612 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سوال شهروندان اهوازی….دستگیری های شهرداری و شورا چرا متوقف شد؟!! آیا در تخلفات میلیاردی در شهرداری تنها همان چندنفر بازداشت شده متخلف بوده اند؟!

  قبل از انتخابات شورای شهر اهواز هزاران صفحه پرونده در مراکز قضایی تشکیل گردید و چندین مدیر رده اول شهرداری متهم به تخلف نیز در این زمینه دستگیر شدند که باعث ایجاد موج امیدواری در اذهان مردم اهواز و استان گردید که بالاخره به تخلفات گسترده در شهرداری رسیدگی خواهد شد و سربازان گمنام […]

 

قبل از انتخابات شورای شهر اهواز هزاران صفحه پرونده در مراکز قضایی تشکیل گردید و چندین مدیر رده اول شهرداری متهم به تخلف نیز در این زمینه دستگیر شدند

که باعث ایجاد موج امیدواری در اذهان مردم اهواز و استان گردید که بالاخره به تخلفات گسترده در شهرداری رسیدگی خواهد شد و سربازان گمنام امام زمان (عج) چون همیشه هشیار و بیدار؛ عمل نموده اند

اما بعد از انتخابات به یکباره این موج از دستگیری ها خاموش شد و مدتهاست که هیچ اخبار جدیدی از دستگیر شدن متهمان جدید در شهرداری به گوش نمی رسد..!

این موضوع باعث شده که فرصت کافی برای برخی از این متهمان و متخلفان جهت زدودن و مخدوش کردن رد پای خود در تخلفات فراهم شود

بطوری که برخی از این افراد خود را کاندیدای احراز بسیاری از پست های مدیرکلی!! وپست های رده بالای استان نموده اند

این سوال بزرگ اما در ذهن افکار عمومی باقی مانده است که “چرا دستگیری ها در شهرداری و پیگیری ها از اعضای شورا متوقف گردیده است؟!!!
آیا متخلفان فوق میلیاردی در شهرداری و شورای اهواز منوط به همان چند نفردستگیر شده بوده است؟ یا متهمان دیگری هم هستند که در بلبشوی انتخابات شورای شهر و عواقب پس از آن…جان سالم به در برده اند؟!

اراده ای که آمده بود تا زنگار پلشتی و ناپاکی را از چهره ی اهواز بزداید؟!را چه شد؟!

چرا ماههاست که هیچ خبری از برخورد با متخلفان به گوش نمی رسد؟!

چرا فضا چنان عادی شده است که انگار هیچ اتفاقی در شهرداری و شورای شهراهواز رخ نداده است؟!

پس تاوان شهری که ساخته نشد…
پس تاوان جوانی که بدون پارتی در خانه پوسید…تا دیگری خانواده ی خود را اتوبوسی وارد شهرداری نماید چه شد؟!
پس تاوان پیرمرد و پیرزن دستفروش اهوازی که امید و آرزو در نگاه خسته و مستضعفشان پژمرد تا بعضی مسئولان و شهرداران مناطق شهرداری در بهترین مناطق خوش و آب و هوای ایران و حتی جهان املاک میلیاردی خریداری کنند چه شد؟!

در کمال تاسف و تاثر فضا آنچنان آرام و بی کنش گشته است که متهمان به تخلفات میلیاردی که تا دیروز دنبال سوراخی برای پنهان شدن بودند امروز خود را این بار برای چپاول سازمان و اداره کل دیگری مهیا می سازند؟!

ای غنچه ی خوابیده به نرگس…
نگران خیز

کاشانه ی ما رفت به تاراج غمان خیز
از خواب گران…خواب گران …خواب گران خیز

اهواز نو/رسانه ای برای عدم مصلحت اندیشی…و بیان حقایق ناگفتنی…

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi