نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10573 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۹:۴۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با حضور مدیرعامل، تعدادی از مدیران و بانوان شاغل در ملی حفاری برگزار شد ….همایش عفاف و حجاب با موضوع « صیانت از حریم خانواده»

  همایش عفاف و حجاب با موضوع « صیانت از حریم خانواده» روز دوشنبه (۲۶ تیرماه) با حضور مدیرعامل، تعدادی از مدیران و جمعی از بانوان شاغل در شرکت ملی حفاری ایران در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی این شرکت برگزارشد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ” در این همایش که به همت ستاد صیانت […]

 

همایش عفاف و حجاب با موضوع « صیانت از حریم خانواده» روز دوشنبه (۲۶ تیرماه) با حضور مدیرعامل، تعدادی از مدیران و جمعی از بانوان شاغل در شرکت ملی حفاری ایران در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی این شرکت برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ” در این همایش که به همت ستاد صیانت از حقوق شهروندی، امور بانوان، پایگاه مقاومت بسیج و روابط عمومی شرکت برنامه ریزی و برگزار گردید اعضای ستاد و بازرسان طرح تکریم ارباب رجوع نیز حضور داشتند.

در این همایش مهندس حیدر بهمنی در سخنانی ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی و بویژه شهدای گرانقدر صنعت نفت و شرکت ملی حفاری ایران گفت: ما باید همواره به یاد داشته باشیم که عزت، اقتدار و امنیت کشور مرهون رشادت ها، ایثار و از خود گذشتگی و حماسه آفرینی های رزمندگان، ایثارگران و شهدا است.

وی افزود: امروز صنعت حفاری ایران در سطح جهان مطرح و شرکت ملی حفاری در ردیف شاخص ترین شرکت های صنعتی و فنی بشمار می آید و این به برکت خون شهدا و همت و تلاش خستگی ناپذیر همکاران در بخش های مختلف عملیاتی، فنی، پشتیبانی  و ستادی می باشد.

بهمنی نقش بانوان همکار در رشد و بالندگی شرکت را بسیار با اهمیت دانست و اظهار کرد: در پیش از سه دهه فعالیت شرکت در نتیجه سعی و کوشش مستمر مجموعه کارکنان با وجود محدودیت ها و دشواری ها، این شرکت توانست به نحو مطلوب پاسخگوی نیازهای صنعت نفت کشور باشد. است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه در سال گذشته این شرکت نزدیک به ۲۰۰ حلقه چاه های نفت و گاز را در اقصی نقاط کشور حفر و تکمیل کرده است، گفت: براساس بررسی های به عمل هزینه تکمیل این چاه ها که کاملا به دست متخصصان ایرانی صورت گرفت نسبت به نرخ منطقه ای بسیار اقتصادی بوده است.

وی در تشریح موفقیت های شرکت از جمله در بحث بومی سازی ۶۰ درصد قطعات و تجهیزات کاربردی در صنعت حفاری، افزود: همدلی، همسویی و هم افزایی میان متخصصان ملی حفاری و سازندگان داخلی موجب گردیده که صنعت حفاری در دوران سخت تحریم بدون کوچکترین وقفه بتواند در انجام وظایف موفق عمل کند.

بهمنی رعایت حجاب و عفاف از سوی بانوان شاغل در این شرکت را قابل تقدیر خواند و اظهار کرد: بانوان همکار در شرکت با کار و تلاش و رعایت معیارهای اسلامی و ارزش های دینی توانسته اند همگام با دیگر همکاران در جهت اعتلای کشور انجام وظیفه نمایند.

در این همایش حجت الاسلام میثم محسنی استاد حوزه و دانشگاه درباره جایگاه رفیع خانواده در جوامع و راه های تحکیم و حفظ کیان خانواده به تفصیل مطالب بیان داشت.

در ادامه از ۲۰ نفر از بانوان همکار که در سال جاری نمونه معرفی شده اند با اهداء لوح،  تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi