نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10567 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با تهیه طرحی دو فوریتی؛ وضعیت نیروهای «قراردادی» شرکت نفت ساماندهی می‌شود

  سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تهیه طرحی با قید دو فوریت خبر داد که  هدف از آن ساماندهی وضعیت دریافتی نیروهای قراردادی شرکت نفت است. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “رحیم زارع: از تهیه طرح دو فوریتی «ساماندهی وضعیت نیروهای قراردادی  شرکت نفت» در مجلس خبر داد. سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: در […]

 

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تهیه طرحی با قید دو فوریت خبر داد که  هدف از آن ساماندهی وضعیت دریافتی نیروهای قراردادی شرکت نفت است.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “رحیم زارع: از تهیه طرح دو فوریتی «ساماندهی وضعیت نیروهای قراردادی  شرکت نفت» در مجلس خبر داد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: در حال حاضر بیش از ۴۵ هزار نفر در وزارت نفت مشغول به فعالیت هستند که بسیاری از آنها بیش از ۲۰ سال سابقه کار دارند لذا وقتی دریافتی این نیروها را با مابقی افراد در وزارتخانه‌های دیگر مقایسه می‌کنیم می‌بینیم که واقعا یک تبعیضی وجود دارد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: همچنین ما در جریان این طرح به دنبال رسمی کردن نیروهای وزرات نفت نیستیم اما قصد داریم در قالب این طرح وضعیت حقوق و معیشت این نیروها را ساماندهی کنیم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi