نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10559 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۸:۲۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان در دیدار با منتخبین شورای شهر اهواز: رقابت و اختلاف سلیقه موجب رشد و پیشرفت است اما نباید مبنای خصومت شود/فرصت خدمت به مردم را غنیمت بشماریم

  دکتر شریعتی در دیدار با منتخبین پنجمین دوره شورای شهر اهواز گفت رقابت و اختلاف سلیقه موجب رشد و پیشرفت است اما اینها نباید مبنای خصومت بشود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در نشست با منتخبین پنجمین دوره شورای شهر اهواز که یکشنبه بیست و پنجم تیرماه در سالن […]

 

دکتر شریعتی در دیدار با منتخبین پنجمین دوره شورای شهر اهواز گفت رقابت و اختلاف سلیقه موجب رشد و پیشرفت است اما اینها نباید مبنای خصومت بشود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در نشست با منتخبین پنجمین دوره شورای شهر اهواز که یکشنبه بیست و پنجم تیرماه در سالن جلسات استانداری برگزار شد گفت: این فرصت ها را باید غنیمت بشماریم و از طریق خدمت به خلق خدا در راستای کاهش مشکلات مردم گام برداریم و تمام تلاش و همت خود را جهت خدمت به مردم انجام دهیم.

شریعتی عنوان کرد: خوزستان به علت صنایع عظیم شهرهای مهم و شناخته شده ای دارد به عنوان مثال ماهشهر هفت میلیارد دلار تولید دارد و شاید کمتر شهری در کشور به چنین رقمی برسد و همچنین آبادان و خرمشهر با توجه به موقعیت منطقه آزاد اروند عملکرد اقتصادی چشمگیری دارند و یا دزفول و شوش که بیشترین تولید کشاورزی را دارند.

 

وی افزود: شوش در یک سال گذشته به تنهایی سیصد هزار تن گندم تولید کرد و این به یمن طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری و عنایت ویژه رئیس جمهور محترم به دست آمد.

 

استاندار خوزستان ادامه داد: خوزستان تنها استانی در کشور است که هشت شهر بالای صد هزار جمعیت دارد و با توجه به اینکه اهواز مرکز استان است باید به عنوان نگینی در کل استان بدرخشد.

 

شریعتی خاطرنشان کرد: با توجه به مرکزیت اهواز در استان هر چه تلاش شود این شهر پیشرفته تر و توسعه یافته تر و خدمات شهری آن به روز تر باشد سایر شهرهای استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و منجر به رشد آنها خواهد شد و هر چه شهر وضعیت سنتی و دارای کمبودها و مشکلات باشد سایر شهرهای استان هم به این وضعیت سوق می یابند.

 

استاندار خوزستان یادآور شد: در آغاز مسئولیتم همواره به توسعه اهواز تاکید داشته ام و انشاالله شما هم در این مسیر همراهی داشته باشید.

 

شریعتی اظهار کرد: مشکلات و محرومیت ها منجر به ناامیدی مردم می شود و مایوس شدن مردم یعنی مایوس شدن کل نظام و باید توجه داشت برنامه ها بر محور و اصل قدرتمند تر شدن نظام و پمپاژ امید و نشاط در جامعه باشد.

 

استاندار خوزستان تصریح کرد: از حواشی باید فاصله گرفت اما رقابت و اختلاف سلیقه موجب رشد و پیشرفت است اما اینها نباید مبنای خصومت شود و به نحوی نباشد که اصل شورا و کار شهرداری را زمین گیر کند.

 

شریعتی گفت: انتظار ما این است که در خدمات عمومی به طور جدی همت گمارده شود و مواردی مانند سلامت و بهداشت عمومی از قبیل دفع بهداشتی زباله و وضعیت کشتارگاه ها در اولویت باشد.

 

استاندار خوزستان تصریح کرد: شهرداری با اجرای پروژه های عمرانی در مناطق محروم می تواند در کاهش فاصله طبقاتی نقش مهمی ایفا کند و مسیر حرکتش به این سمت و سو باشد.

 

استاندار خوزستان عنوان کرد: در کنار شما هستیم تا اهواز شهری مدرن و پیشرفته شود و تلاش ‌شود رفاه بیشتری برای مردم و همراه با فساد کمتر و آینده امیدوارانه تری برای اهواز فراهم شود.

 

گفتنی است در ابتدای این دیدار اعضای منتخب پنجمین دوره شورای شهر اهواز به بیان دیدگاه ها و برنامه های خود در حوزه های مختلف شهری پرداختند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi