نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10521 تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۸:۳۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان: اختصاص دو میلیارد تومان برای اجرای کانال آب در شهرستان حمیدیه/ ساخت یک فرهنگسرا در شهرستان حمیدیه در دستور کار

  هزینه اجرای این کانال حدود دو میلیارد تومان است که یک میلیارد تومان توسط استانداری و یک میلیارد تومان هم با مشارکت سازمان آب و برق خوزستان و جهاد نصر کشور تامین اعتبار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان بیست و سوم تیر ماه پس از نشست شورای […]

 

هزینه اجرای این کانال حدود دو میلیارد تومان است که یک میلیارد تومان توسط استانداری و یک میلیارد تومان هم با مشارکت سازمان آب و برق خوزستان و جهاد نصر کشور تامین اعتبار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان بیست و سوم تیر ماه پس از نشست شورای اداری شهرستان حمیدیه که با حضور نمایندگان اهواز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل استان در این شهرستان برگزار شد؛ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این نشست در خصوص پیگیری مصوبات مربوط به سفرهای قبلی بود که بحمدالله برخی مصوبات از جمله آب روستایی انجام شده است و برخی موارد هم مانند راه روستایی هنوز اجرا نشده است هرچه سریعتر این کار صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: هم اکنون آب شهر و روستا به دلیل آب کمتر از حد با مشکلاتی روبرو شده که مقرر شد ظرف ۲۰ روز آینده سازمان آب و برق خوزستان آب مورد نیاز را تامین نماید.

 

استاندار خوزستان با بیان اینکه برنامه ریزی شده کانالی به طول هشتصد متر به سمت شهید چمران اجرا شود گفت: این کانال قابلیت تامین آب برای حدود سه هکتار زمین و تامین آب شرب تعدادی از روستاها را خواهد داشت و برای هشتصد نفر فرصت شغلی در بخش کشاورزی ایجاد خواهد کرد.

 

شریعتی بیان داشت: هزینه اجرای این کانال حدود دو میلیارد تومان است که یک میلیارد تومان توسط استانداری و یک میلیارد تومان هم با مشارکت سازمان آب و برق خوزستان و جهاد نصر کشور تامین اعتبار خواهد شد. متولی این کار سازمان آب و برق است که باید سریعا پیمانکار طرح را تعیین نماید و ما موافقتنامه رد و بدل نماییم تا کار هر چه سریع تر انجام شود.

 

وی افزود: قرار شد پل خسرج تامین شود، یکی از این پل ها در نزدیکی شاوور عملیات ساخت آن آغاز شده است،پل دوم هم به محض اتمام مطالعات آن ساخته خواهد شد.

 

استاندار خوزستان تاکید کرد: فرماندار شهرستان مسئول پیگیری و اجرای مصوبات است و اگر جایی هم با نقصان و موانع مواجه شد با بنده در میان خواهد گذاشت تا پیگیری لازم انجام شود. بنده ضامن اجرای این مصوبات هستم.

 

شریعتی اظهار داشت: آموزش و پرورش شهرستان هم تعدادی کولر نیاز داشت که تا فردا می توانند تحویل بگیرند.

 

شریعتی در ادامه گفت: شهرداری هم مشکلاتی دارد که به راه و شهرسازی محول کردم هشتصد تن قیر  به صورت رایگان تحویل دهد.

 

استاندار خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات امام جمعه محترم و فرماندار شهرستان ساخت یک فرهنگسرا بود که در صورت تایید نیاز از اداره ارشاد استان ساخت یک فرهنگسرا در شهرستان حمیدیه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi