نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10449 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هدف راه‌آهن جنوب برقراری آرامش و امنیت تردد برای مردم استان خوزستان است

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” عضو هیات مدیره راه‌آهن ایران در نشست خبری که در اهواز برگزار شد در رابطه با برگزاری گردهمایی مدیران راه‌آهن کشور در اهواز گفت: دو نشست قبلی در شهرهای قم و مشهد برگزار شدند. وی با اشاره به هوای گرم اهواز و برگزار کردن همایش در این شهرستان ادامه […]

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” عضو هیات مدیره راه‌آهن ایران در نشست خبری که در اهواز برگزار شد در رابطه با برگزاری گردهمایی مدیران راه‌آهن کشور در اهواز گفت: دو نشست قبلی در شهرهای قم و مشهد برگزار شدند.

وی با اشاره به هوای گرم اهواز و برگزار کردن همایش در این شهرستان ادامه داد: علیرغم هوای بسیار گرمی که بر اهواز حاکم است، مدیرعامل و مدیران راه‌آهن تصمیم گرفتند سومین نشست را در شهر اهواز برگزار کنند. هم برای این‌که از همکاران خود در منطقه جنوب تشکر ویژه‌ای بکنیم و هم مسائل و مشکلات این منطقه را بررسی کنیم.
وی تصریح کرد: استان خوزستان از استان‌های مهم و استراتژیک در اقتصاد ملی است و جایگاه ویژه‌ای به لحاظ اجتماعی و سیاسی در کشور دارد. همه مردم ایران علاقه فراوانی به استان خوزستان دارند و همکاران ما در راه‌آهن، به حل مسائل راه‌آهن در منطقه جنوب توجه ویژه‌ای دارند و برای بهبود و توسعه حمل و نقل ریلی اقدامات فراوانی کردند.

رسولی گفت: زیباسازی حریم ریل‌ها و احداث پل‌ها در دستور کار ما قرار دارد و ما انتظار داریم که راه‌آهن جنوب به یک مرکز تجاری و فرهنگی بزرگی تبدیل شود و این راه‌آهن با توجه به شرایط فنی خود، مسافرت و تردد را برای مسافران تسهیل کرده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi