نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10314 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام استاندار خوزستان به مناسبت روز قلم

  بسم الله الرحمن الرحیم «ن والقلم و ما یسطرون» سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. “قلم” تواضع می آورد، “قلم” به جامعه دانستن و آگاهی می بخشد، “قلم” در سرشت خود پاکی و نیکی را می آموزد. براستی، “قلم” با درون خود روشنایی را در عالم هستی به تصویر می کشد. اهتمام “قلم” بر […]

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«ن والقلم و ما یسطرون»

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد.

“قلم” تواضع می آورد، “قلم” به جامعه دانستن و آگاهی می بخشد، “قلم” در سرشت خود پاکی و نیکی را می آموزد. براستی، “قلم” با درون خود روشنایی را در عالم هستی به تصویر می کشد. اهتمام “قلم” بر نقد استوار است، “قلم” در خدمت مردم و نیکی اندیشی جامعه و نگاه الهی بنا شده است.

۱۴ تیر ماه روزی است که می توان با نگاهی نو و ارزشی از آن یاد کرد. این روز می تواند بهانه ای برای زنده نگه داشتن و یادکردن از اهالی “قلم” باشد. اگر چه در بسیاری از موارد و مواقع زندگی با مشکلات و سختی هایی مواجه هستند ولی تمام تلاش دولت تدبیر و امید بر حفظ جایگاه و ایجاد امکانات برای این قشر زحمتکش می باشد.

اینجانب “روز قلم” را به کلیه نویسندگان، روزنامه نگاران، خبرنگاران عزیز و بی ادعا تبریک عرض می کنم و برای همه تلاش گران عرصه آگاهی و اطلاع رسانی عمری با عزت و تندرستی مسئلت دارم.

 

غلامرضا شریعتی

استاندار خوزستان

ارسال دیدگاه

logo-samandehi