نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10274 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تحلیل و خبر روزنامه بین المللی “تهران تایمز” از عملکرد شرکت عملیات ترابری مناطق نفتخیز جنوب

ارائه مطلوب ترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل در سطح وزارت نفت از سوی مدیریت ترابری مناطق نفتخیز جنوب مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تخصصی ترین خدمات ترابری را در سطح وزارت نفت و به نحو مطلوب برای استمرار تولید نفت ارائه می دهد. این مدیریت رسالت […]

ارائه مطلوب ترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل در سطح وزارت نفت از سوی مدیریت ترابری مناطق نفتخیز جنوب

مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تخصصی ترین خدمات ترابری را در سطح وزارت نفت و به نحو مطلوب برای استمرار تولید نفت ارائه می دهد.

این مدیریت رسالت تامین انواع خودروها و ماشین آلات و دستگاههای تخصصی در ارتباط با عملیات خطوط لوله در سطح شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکتهای اصلی وزارت نفت را به عهده دارد.

این مدیریت در طول ارائه خدمات خود که به عمر صنعت نفت کشور بر می گردد دارای فراز و نشیبهای فراوانی بوده است اما هیچگاه کوچکترین خللی در ارایه خدمات تخصصی وارد نشده است.

اعزام کارشناسان، مهندسان و کارگران به واحدهای عملیاتی با ناوگان خودروهای سبک، اعزام نوبتکاران واحدهای بهره برداری، کارکنان ستادی و روزکار، دانش آموزان و خانواده های کارکنان صنعت نفت با ناوگان اتوبوس و مینی بوس فقط گوشه ای از خدمات عمومی این مدیریت به خانواده بزرگ نفت می باشد.

در بخش کامیون و خودروهای سنگین  انواع کامیونها از ۶ تا ۱۰۰ تن جهت جابجایی انواع بارهای ترافیکی و غیر ترافیکی، کامیونهای چاه پیمایی، تریلرهای حمل mos و mot ، لوله مغزی سیار و دکلهای حفاری پشتیبانی از تولید را به خوبی انجام می دهند.

در بخش ماشین آلات انواع ماشین آلات بالابرنده از ۱٫۵ تا ۱۶۵ تن شامل لیفتراکها، جرثقیل ها، لوله بارکن، لوله گذار و …، ماشین آلات راهسازی شامل لودر، بلدوزر، بیل مکانیکی و غلطک و ماشین آلات عملیات ویژه و خطوط لوله شامل انواع هات تپ از ۱٫۲ تا ۴۸ اینچ ، انواع لوله بر دستی، هوایی و هیدرولیکی، لوله خم کن ، تست پمپ، استاپل و … نقطه می باشد.

کلیه این عملیات و ارائه خدمات در سایه پشتیبانی و تعمیرات به موقع و منظم توسط استادکاران و مهندسان بخش تعمیرات و پشتیبانی که در تعمیرگاههای سبک، سنگین، اتوبوسرانی و ماشین آلات ارائه خدمات می نمایند میسر می باشد.

به دلیل حساسیت پشتییانی از تولید کلیه خودروها و ماشین آلات طی برنامه زمانبندی منظم توسط بخش فنی و مهندسی مورد بازرسی قرار گرفته و با معیار استاندارد خودرویی مورد مقایسه قرار گرفته و در صورت عدم انطباق از فعالیت در چرخه عملیات جلوگیری به عمل می آید.

ارائه خدمات حمل و نقلی مطلوب و مطابق استانداردها  نیاز به هماهنگی فوق العاده در تمامی بخش ها و مدیریت ها بوده و نیازمند برنامه ریزی مهندسی ترافیک، استانداردهای خودرویی و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه خودرو می باشد که این مهم توسط زحمتکشان این عرصه در مدیریت عملیات ترابری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در حال انجام است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi