نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10248 تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در سه ماه نخست امسال صورت گرفت…. انجام ۶۰۳ مورد خدمات فنی تخصصی از سوی شرکت ملی حفاری ایران

مدیر خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران از انجام ۶۰۳ عملیات تخصصی از سوی این مدیریت در سه ماه نخست امسال خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” جهانگیر شجاعی گفت: این خدمات در گستره میادین نفتی و گازی خشکی و دریایی کشور به شرکت های متقاضی ارائه شده است. وی افزود: از ابتدای […]

مدیر خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران از انجام ۶۰۳ عملیات تخصصی از سوی این مدیریت در سه ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” جهانگیر شجاعی گفت: این خدمات در گستره میادین نفتی و گازی خشکی و دریایی کشور به شرکت های متقاضی ارائه شده است.

وی افزود: از ابتدای فروردین تا پایان خردادماه سال جاری با تلاش مستمر متخصصان و کارکنان این بخش ۱۱۲ مورد عملیات لوله مغزی سیار  که در تعمیر چاه های در حال بهره برداری  و افزایش تولید کاربست دارد با موفقیت انجام شد.

شجاعی تحقق ۱۹۰ عملیات لایه آزمایی، ۲۲ مورد آزمایش بهره دهی چاه، ۲۱۹ مورد لوله گذاری چاه، ۴۴ عملیات نصب آویزه، پنج مورد عملیات حفاری با هوا و ۱۱ مورد حفاری به روش فروتعادلی (UBD ) را از دیگر خدمات ارائه شده توسط این مدیریت عنوان کرد.

مدیر خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: عملکرد این مدیریت بستگی به تعداد تقاضاهای دریافت شده از سوی شرکت های متقاضی دارد و متخصصان و کارشناسان هر یک از ادارات لوله مغزی سیار، لایه آزمایی، آزمایش بهره دهی چاه، لوله گذاری چاه، نصب آویزه، حفاری با هوا و حفاری زیر فشار تعادل آمادگی کامل دارند با دریافت تقاضا وارد عمل شده و نسبت به انجام کار اقدام نمایند.

وی گفت: خدمات فنی حفاری نقش اساسی در تکمیل، تعمیر و تولیدی شدن چاه اعم از نفتی یا گازی ایفا می کند و ارائه توامان آن همراه با عملیات حفاری چاه ها وجه تمایز و نقطه قوت شرکت ملی حفاری در قیاس با شرکت های حفاری فعال در عرصه صنعت حفاری در جهان است.

وی با اشاره به بهره مندی این مدیریت از تجهیزات و امکانات لازم در این  حوزه، افزود: روز آمد سازی تجهیزات ، استفاده از  فناوری های نوین و توجه به امر آموزش تخصصی کارکنان در دستور کار این مدیریت قرار دارد.

شجاعی پاسخگویی به موقع به درخواست های شرکت های متقاضی، ارائه کار کیفی، رعایت استانداردها و هماهنگی و تعامل نزدیک با مدیریت ها و کارشناسان شرکت های کارفرما را از نکات مورد اهتمام این مدیریت در ارائه خدمات مطلوب برشمرد.

گفتنی است: مدیریت خدمات فنی حفاری، مدیریت خدمات ویژه حفاری و مدیریت خدمات سیمان و انگیزش چاه زیر مجموعه حوزه معاونت مدیرعامل در امور فنی مهندسی شرکت ملی حفاری محسوب می شوند که ارائه افزون بر ۲۰ نوع خدمات فنی تخصصی مرتبط با صنعت حفاری را بر عهده دارند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi