نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10227 تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۸:۱۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرکای بابک زنجانی برای تسویه بدهی به ایران می‌آیند …..شرکت ملی نفت ایران در انتظار دریافت بدهی از متهم نفتی

مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت از آمادگی شریکان بابک زنجانی برای سفر به ایران خبر داد و گفت: شرکت ملی نفت ایران منتظر حضور شریکان خارجی برای نهایی کردن قرارداد و پرداخت بدهی بابک زنجانی است. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “علی اصغر هندی با اعلام این مطلب یادآور شد: شریکان بابک زنجانی قرار بود […]

مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت از آمادگی شریکان بابک زنجانی برای سفر به ایران خبر داد و گفت: شرکت ملی نفت ایران منتظر حضور شریکان خارجی برای نهایی کردن قرارداد و پرداخت بدهی بابک زنجانی است.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “علی اصغر هندی با اعلام این مطلب یادآور شد: شریکان بابک زنجانی قرار بود هفته پیش از تعطیلات،  برای نهایی کردن قرارداد پرداخت بدهی بابک زنجانی به تهران بیایند که نیامدند.

وی، اصل بدهی بابک زنجانی را ۲ میلیارد و ۶۰ میلیون یورو عنوان کرد و گفت: این در حالی است این رقم در دادنامه یک میلیارد و ۹۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو قید شده است.

به گفته مشاور وزیر نفت، اختلاف بدهی بابک زنجانی به شرکت ملی نفت ایران با آنچه در دادنامه آمده است حدود ۱۰۰ میلیون یورو است.

وی با بیان این که، رقم بدهی بابک زنجانی جدا از میزان خسارت وارد شده بابت تاخیر در پرداخت بدهی است، تصریح کرد: با محاسبه میزان خسارت وارد شده، میزان بدهی بابک زنجانی هم اکنون به سه میلیارد یورو رسیده است.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد: شرکت ملی نفت ایران برای خسارت‌ها و سود توافقی که پیش‌تر داشتند طرح دعوی کرده و در دادگاه تحت رسیدگی است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi