نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10209 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نخستین همایش ملی تخصصی کمپرسورها برگزار می‌شود

نخستین همایش ملی تخصصی کمپرسورها، ۱۴ تیرماه امسال، با حمایت و مشارکت وزارتخانه‌های نفت، صنعت معدن و تجارت و نیرو در تهران برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” با توجه به این‌که کمپرسورها یکی از مهم‌ترین و حیاتی ترین تجهیزات مورد نیاز در صنایع کشور است در راستای تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و […]

نخستین همایش ملی تخصصی کمپرسورها، ۱۴ تیرماه امسال، با حمایت و مشارکت وزارتخانه‌های نفت، صنعت معدن و تجارت و نیرو در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” با توجه به این‌که کمپرسورها یکی از مهم‌ترین و حیاتی ترین تجهیزات مورد نیاز در صنایع کشور است در راستای تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» و با هدف توسعه و تعالی صنعت کمپرسور کشور نخستین همایش ملی تخصصی کمپرسورها به عنوان گردهمایی تخصصی سالانه صنعت کمپرسور کشور برگزار می‌شود.

این همایش با استقبال گسترده صنایع کشور و با حضور اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد وزارت نفت، نیرو و  صنعت معدن تجارت و با سخنرانی متخصصان داخلی و بین المللی به مدت یک روز درمرکز همایش‌های بین المللی کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود.

در این همایش یک نمایشگاه جانبی به منظور ارائه آخرین دستاوردها، توانمندی‌ها و محصولات شرکت‌های فعال در صنعت کمپرسور کشور نیز برپا می‌شود.

محورها و موضوع‌های همایش و همچنین اطلاعات ثبت نام و مشارکت در وب سایت همایش به آدرس www.iccompressor.ir در دسترس صنعتگران و علاقه‌مندان است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi