نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10162 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تقدیر استاندار خوزستان از وزیر راه و شهرسازی؛ دکتر آخوندی نگاه مساعدی در کمک به مناطق کمتر توسعه یافته خوزستان دارد

  استاندار خوزستان گفت:جناب آقای آخوندی که همواره نگاه باز و مساعدی در کمک به مناطق کمتر توسعه یافته و به  استان خوزستان داشته تقدیر و تشکر می کنم.   به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” غلامرضا شریعتی در آیین افتتاح طرح بهسازی و آسفالت معابر روستای بیت باوی از توابع بخش مشراگه شهرستان رامشیر اظهار […]

 

استاندار خوزستان گفت:جناب آقای آخوندی که همواره نگاه باز و مساعدی در کمک به مناطق کمتر توسعه یافته و به  استان خوزستان داشته تقدیر و تشکر می کنم.

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” غلامرضا شریعتی در آیین افتتاح طرح بهسازی و آسفالت معابر روستای بیت باوی از توابع بخش مشراگه شهرستان رامشیر اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در زمینه رسیدگی به مناطق محروم عنایت ویژه داشته است و با ایجاد زیرساخت ها در جهت توازن منطقه ای و ایستایی جمعیت در مناطق مختلف اقدام نموده است تا از تمرکز جمعیت در نقاط خاص جلوگیری شود.

استاندار خوزستان با بیان اینکه باید خدمات رسانی به روستاها بیش از پیش افزایش یابد عنوان کرد: دولت تدبیر و امید در رسیدگی به مناطق محروم عنایت ویژه داشته است.

شریعتی عنوان کرد: اهالی این روستا بحمدالله عمدتا جزو افراد تحصیلکرده و فرهنگیان هستند و این مایه فخر و مباهات است و امروز آسفالت و بهسازی معابر آن انجام شده است.

استاندار خوزستان با اشاره به طرح بهسازی و آسفالت معابر خاطرنشان کرد: نحوه انجام کار که در این منطقه انجام شد و همه دست به دست دادند تا کار انجام شود باید در روستاهای مختلف استان تبدیل به الگو شود و باید سعی کنیم خدمات رسانی به روستاها بیش از پیش افزایش یابد.

شریعتی اظهار کرد: این امر هم جز با کارهایی در جهت بهبود شرایط زیست در مناطق کمتر توسعه یافته محقق نمی شود.

استاندار خوزستان بیان کرد: رسیدگی به مناطق محروم موجب پراکندگی جمعیت میشود که این امر باعث افزایش ضریب امنیت ملی میشود.

شریعتی خاطرنشان کرد: از جناب آقای آخوندی که همواره نگاه باز و مساعدی در کمک به مناطق کمتر توسعه یافته و به استان خوزستان داشته تقدیر و تشکر می کنم.

استاندار خوزستان یادآور شد: تلاش و پیگیری و هماهنگی همه مسوولان از جمله نماینده محترم شهرستان رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان رامشیر و مدیر کل راه و شهرسازی استان موجب شد که این کار امروز به سرانجام برسد.

در ادامه منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با حمایت و مساعدت ویژه دکتر آخوندی،وزیر راه و شهرسازی،پیگیریهای مستمر اقبال محمدیان، نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس ۸۲ کیلومتر از راههای روستایی رامشیر بهسازی، تعریض و روکش آسفالت شدند.

وی افزود: راههای ارتباطی روستا های بیت باوی، بیت صیوان،شاوه شلش، عبداله عموری، ام زبله و چم صبی با انجام این پروژه روکش آسفالت شد.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: بیش از ۳۸ هزار تن آسفالت برای انجام این پروژه مورد استفاده قرار گرفته است.

رحمانی ادامه داد: با بهره گیری از ظرفیت قیر و در تنگناهای اعتباری و همت و همگرایی مسئولان توانستیم در موعد مقرر این پروژه را به سرانجام برسانیم.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: تکمیل و بهره برداری از این پروژه عیدی وزارت راه و شهرسازی به مردم شریف منطقه است.

همچنین اقبال محمدیان، نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس نیز با اشاره به لزوم خدمت رسانی به روستاها گفت: از وزیر راه و شهرسازی بابت مساعدت و توسعه راههای ارتباطی شهرستان تقدیر می کنم و امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس نهم افزود: آسفالت راههای این روستا ها از مطالبات جدی مردم منطقه بوده است که امروز این مهم تحقق یافت.

محمدیان اضافه کرد: با اجرای طرح بهسازی و آسفالت معابر روستای های بخش مشراگه شهرستان رامشیر بیش از ۶ هزار نفر از راه آسفالته مطلوب بهره مند می شوند.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس دهم گفت: با توجه به تولید انواع محصولات کشاورزی دراین منطقه راه‌های دسترسی روستایی نقشی اساسی در عرضه این محصولات به بازار مصرف دارند.

خوزستان با افزون بر ۱۱هزار و ۳۰۰ کیلومتر راه روستایی از نظر طول راه رتبه سوم کشور را دارد.

مناطق روستایی این استان از فعال ترین مراکز تولید محصولات کشاورزی است و حمل میلیون ها تن محصول این مناطق به نقاط دیگر کشور نیاز به راه های مناسب دارد.

هم اینک ۶۵درصد از مجموع راه های روستایی خوزستان که حدود هفت هزار کیلومتر را شامل می شود آسفالته است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi