نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10156 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۸:۵۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان : دستور سهمیه‌بندی آب در خوزستان صحت ندارد

  موضوع در خصوص آب کشاورزی در پایین‌دست  رودخانه  شاوور شوش است/هیچ کمبود آب شربی در خوزستان نداریم به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با بیان اینکه دستور سهمیه‌بندی آب در خوزستان صحت ندارد گفت: موضوع در خصوص آب کشاورزی در پایین‌دست رودخانه شاوور شوش است. وی افزود : خبر منتشر […]

 

موضوع در خصوص آب کشاورزی در پایین‌دست  رودخانه  شاوور شوش است/هیچ کمبود آب شربی در خوزستان نداریم

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با بیان اینکه دستور سهمیه‌بندی آب در خوزستان صحت ندارد گفت: موضوع در خصوص آب کشاورزی در پایین‌دست رودخانه شاوور شوش است.

وی افزود : خبر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی دادن دستور برای سهمیه‌بندی آب شرب در خوزستان هیچ وجود خارجی ندارد و فاقد صحت است و این خبر که مربوط به جلسه سه روز پیش بوده بحث در خصوص تقسیم عادلانه آب در پایین دست رودخانه شاوور شوش و نهر لشکر آباد اهواز بود که با توجه به اینکه آب در بالا دست متمرکز بود و کشاورزان در پایین دست کمبود شدید آب وجود دارد دستور داده شد آب سهمیه‌بندی شود و به صورت عادلانه بین کشاورزان بالا دست و پایین دست رودخانه شاوور و نهر لشکر آباد تقسیم شود.

 

استاندار خوزستان با انتقاد انتشار این خبر کذب در شبکه‌های اجتماعی خاطرنشان کرد : در هیچ نقطه‌ای از خوزستان مشکل شرب بجز چند روستا نداریم و هیچ برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی آب در استان نیز نداریم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi