نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10104 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک استاندارخوزستان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

  بسم الله الرحمن الرحیم   “ماه مبارک رمضان”، ماه خلوص و بندگی، به روز پایانی خویش رسیده است. ماه رمضان، فرصتی است که بندگان خداوند به خود و خویشتن خویش رجوع کنند. چه زیباست یک ماه ضیافت بندگی در درگاه خداوند و مردم، چه زیباست میل و قرابت برای “رضای خداوند”، چه زیباست با […]

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

“ماه مبارک رمضان”، ماه خلوص و بندگی، به روز پایانی خویش رسیده است. ماه رمضان، فرصتی است که بندگان خداوند به خود و خویشتن خویش رجوع کنند. چه زیباست یک ماه ضیافت بندگی در درگاه خداوند و مردم، چه زیباست میل و قرابت برای “رضای خداوند”، چه زیباست با زدودن گناهان، مسیر بندگی و انسانیت را به شیوه ای طی کنیم که جزء رضایت مردم و خداوند مهربان چیزی در پی نداشته باشد.

 

“عید سعید فطر”، روز “بازگشت به روح پاک انسانی”، جلوه تمام نمای روحانیت انسانها است. عید فطر روز بازگشت و رجوع به اندرون خود برای چگونه زیستن و چگونه بودن در “خدمت مردم و خداوند” است.براستی فطر به معنای واقعی خود، “گذشتن از دنیای فانی” و “رجوع به بندگی ناب” در “درگاه ایزد تعالی” است.

 

اینجانب عید سعید فطر را به  “مردم شریف استان خوزستان” تبریک و شاد باش عرض می کنم و از درگاه خداوند متعال، آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همگی مسئلت می نمایم.

 

غلامرضا شریعتی

استاندار خوزستان

ارسال دیدگاه

logo-samandehi