نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10094 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبر خوش استاندار خوزستان برای سپرده گذاران موسسه آرمان…… مشکل سپرده گذاران موسسه آرمان بزودی حل می شود

استاندار خوزستان به سپرده گذاران موسسه آرمان مژده داد که در نشستی که با معاون اول رئیس جمهوری انجام شد مشکل پرداخت سپرده های آن ها بزودی برطرف می شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر غلامرضا شریعتی اظهار کرد: شب گذشته در نشستی با جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، در این زمینه به طور […]

استاندار خوزستان به سپرده گذاران موسسه آرمان مژده داد که در نشستی که با معاون اول رئیس جمهوری انجام شد مشکل پرداخت سپرده های آن ها بزودی برطرف می شود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر غلامرضا شریعتی اظهار کرد: شب گذشته در نشستی با جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، در این زمینه به طور مفصل مسائل را طرح کردم.
وی افزود: پس از بررسی همه جانبه، دکتر جهانگیری دستور دادند تا این موسسه با بانک ملل ادغام شود.
شریعتی بیان کرد: متعاقب آن امروز تفاهمنامه ادغام موسسه آرمان با بانک ملل بین مدیران عامل ارمان و ملل امضا و برای تایید نهائی به رییس کل بانک مرکزی ابلاغ شد.
استاندار خوزستان ادامه داد: با ادغام آرمان و ملل سپرده گذاران می توانند سپرده های خود را به صورت کامل دریافت کنند.
وی گفت: با توجه به تاکید معاون اول رییس جمهوری منابع مالی این طرح نیز دیده شده و مشکل سپرده گذاران آرمان به طور کامل ظرف روزهای آینده حل می شود.
شریعتی اضافه کرد: از همان روز اول بر ای احقاق حقوق مردم از هیچ کوششی دریغ نکرده ام و خود را موظف می دانم در استیفای حقوق مردم از تمام توانم بهره گیرم.
بنا به این گزارش سپرده گذاران موسسه آرمان در یک ماه اخیر با برپایی تجمع های اعتراضی مقابل استانداری و شعب این موسسه ، نسبت به مسدود شدن حساب های آنان در این موسسه واکنش شدید نشان داده و خواستار دریافت همه سپرده ها خود شدند.
در استان خوزستان ۳۴ شعبه موسسه اعتباری آرمان فعال است که از این تعداد ۱۴شعبه آن در اهواز است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi