نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10089 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رکورد زنی اموراطلاعات و رسانه های مناطق نفتخیزجنوب در تولید و انتشار اخبار

  امور اطلاعات و رسانه های روابط عمومی مناطق نفتخیز جنوب با انتشار ۱۰ خبر تولیدی در روز ۱۳ خرداد ماه سال ۱۳۹۶ در زمینه تولید و انتشار خبر رکورد زنی کرد.   به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” بر اساس اخبار ماهیانه در خرداد ماه سال جاری ۴۵ خبر بر روی اینترانت و وب سایت […]

 

امور اطلاعات و رسانه های روابط عمومی مناطق نفتخیز جنوب با انتشار ۱۰ خبر تولیدی در روز ۱۳ خرداد ماه سال ۱۳۹۶ در زمینه تولید و انتشار خبر رکورد زنی کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” بر اساس اخبار ماهیانه در خرداد ماه سال جاری ۴۵ خبر بر روی اینترانت و وب سایت شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب منتشر شد که از این تعداد ، ۱۰ خبرتولیدی آن مربوط به روز ۱۳ خراد است که انتشار این این میزان اخبار طی سالهای اخیر در امور اطلاعات و رسانه های مناطق نفتخیزجنوب بی سابقه بوده است.

 

گرامیداشت ۱۰۹ سال فعالیت صنعت نفت در طلیعه مسجدسلیمان، افزایش بودجه ۱۱۰۰ میلیارد تومانی استانهای نفت خیز، توزیع روزانه ۱۲ مییلون فوت مکعب گاز با تعمیر به موقع کمپرسورگازی ایستگاه تزریق گاز رامشیرو خبر های خوش استاندار خوزستان در همایش سالروز اکتشاف نفت از مهمترین خبرهای مذکور در روز ۱۳ خرداد ماه هستند که بر روی اینترانت و وب سایت شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب قرار گرفتند.

 

شایان ذکر است؛ امور اطلاعات و رسانه های مناطق نفتخیزجنوب تهیه- تولید و انتشار اخبار صنعتی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب و شرکتهای تابع را بر عهده دارد

ارسال دیدگاه

logo-samandehi