نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10063 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان : توهین به رئیس جمهوری شادی دشمن را به همراه دارد

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه روزجهانی قدس نماد وحدت و حضور آگاهانه همه مردم در حمایت از محرومان و مظلومان است اظهار داشت : توهین عده ای قلیل و انگشت شمار به رییس جمهوری شادی دشمن را به همراه دارد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” غلامرضا شریعتی اظهار کرد: توهین به رئیس جمهوری هیچ […]

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه روزجهانی قدس نماد وحدت و حضور آگاهانه همه مردم در حمایت از محرومان و مظلومان است اظهار داشت : توهین عده ای قلیل و انگشت شمار به رییس جمهوری شادی دشمن را به همراه دارد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” غلامرضا شریعتی اظهار کرد: توهین به رئیس جمهوری هیچ تاثیری بر انسجام و یکپارچگی مردم ندارد و تنها باعث شادی دشمنان نظام جمهوری اسلامی خواهد بود. 
وی با تاکید بر اینکه توهین به رئیس جمهوری منتخب ملت آنهم پس از انتخابات شکوهمندی که موجب تحسین جهانیان و شادی و امیدواری مردم شد قابل پذیرش نیست اظهار داشت : اینگونه تحرکات غیر قانونی غیر قابل قبول و به ضرر کشور است . 
شریعتی راهپیمائی مردم روزه دار در حمایت از آرمان فلسطین در اقصی نقاط کشور را جلوه ای از وحدت و انسجام مردم برشمرد و گفت : باعث تاسف است گروهی از عناصر غافل یا فریب خورده با اقدام خودسرانه باعث بروز حواشی در این راهچیمائی عظیم شدند.
در حاشیه حضور رئیس جمهوری در راهپیمائی روز جهانی قدس عده ای اندک با شعارهای ساختار شکنانه و هتاکانه به دکتر روحانی رئیس جمهوری کشورمان بی حرمتی کردند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi