نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 10027 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۴ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام استاندار خوزستان در گرامیداشت روز جهانی قدس 

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس مردم شریف خوزستان را به شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس فراخواند. متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم روز قدس روزجهانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد […]

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس مردم شریف خوزستان را به شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس فراخواند.

متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روزجهانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. حضرت امام خمینی (ره)

هر سال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به روزی اختصاص دارد که می توان آن را دفاع از مظلومان جهان و مقابله با مستضعفین با مستکبرین نامید.قدس تنها به سرزمین فلسطین تعلق ندارد بلکه تمام مسلمین جهان آن را به عنوان ارزش و پایبندی خود به اسلام قبول و برآن اصرار دارندروز قدس و سرزمین فلسطین امروز نماد مظلومیت است،نماد کشوری است که سال هاست مورد ظلم و ستم قرار گرفته و با استقامت و پافشاری خود و برخی کشورهای دوست همچون ایران اسلامی توانسته است جایگاه خود را در سطح جهان و منطقه به دست بیاورد و فریاد مظلومیت خود را به گوش جهانیان برساند.

 

رژیم غاصب صهیونیستی کاری جز اختلاف و اشغالگری نداشته است اکنون مأمن داعش جنایتکار و گروههای تکفیری شده است. با تامین اسلحه و مهمات تروریست های نیابتی منطقه جهان اسلام وقتی کشورهای دیگر را و اخیرا کشور عزیزمان ایران اسلامی را دچار جنگ و خون ریزی کرده اند امروز مجالی برای مشروعیت و حیات ندارد.

مردم عزیز جمهوری اسلامی ایران مانند گذشته همواره پشتیبان و حامی کشور فلسطین و سایر کشورهای آزاده جهان هستند و توانستند ثابت کنند می توانند برای رهایی از ظلم و ستم مردم ستم دیده کارهای بزرگی انجام دهند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت روز قدس از مردم شریف و فهیم خوزستان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می نمایم. امیدوارم صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانیم تا جهان و منطقه ای عاری از جنگ ،خشونت و حملات تروریستی داشته باشیم

ارسال دیدگاه

logo-samandehi