نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2950 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۳پروژه بزرگ نفتی امروز درخوزستان افتتاح می شود

رئیس جمهور با تشریح برنامه های سفر یک روزه به خوزستان گفت: سه طرح برزگ نفتی امروز در این سفر به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو:حسن روحانی صبح امروز در ابتدای سفر یک روزه خود در فرودگاه اهواز اظهار کرد: امروز سفر یک روزه ای به استان دلاور خوزستان داریم. […]

رئیس جمهور با تشریح برنامه های سفر یک روزه به خوزستان گفت: سه طرح برزگ نفتی امروز در این سفر به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو:حسن روحانی صبح امروز در ابتدای سفر یک روزه خود در فرودگاه اهواز اظهار کرد: امروز سفر یک روزه ای به استان دلاور خوزستان داریم. هدف این سفر اولا این است که ببینیم؛ طرح هایی که در سفر استانی اول کاروان تدبیر و امید در خوزستان مصوب شده تا چه مقدار اجرایی و عملیاتی شده است.

وی افزود: همچنین مشکلات این طرح ها را بررسی می کنیم و مشاهده کنیم چه اقداماتی در این مدت انجام شده است.

روحانی به اشاره به آغاز سفر زائران اربعین ار مرزهای خوزستان اظهار کرد: در این سفر به بدرقه کاروان عظیم اربعین حسینی در شلمچه خواهیم رفت و در شلمچه پایانه مرزی را نیز افتتاح می کنیم.

رئیس جمهور بیان کرد: همچنین در این سفر مسئله آب شرب خوزستان مورد توجه قرار می گیرد و پروژه تامین آب شرق اهواز و دشت آزادگان به بهره برداری می رسد.

روحانی ادامه داد: مرکز کنترل ترافیک راه آهن جنوب خوزستان نیز در این سفر افتتاح می شود. طرح کشاورزی ۵۵۰ هزار هکتاری که هم اکنون ۲۰۰ هزار هکتار آن به مرحله بهره برداری رسیده نیز در این سفر مورد بررسی قرار می گیرد.

وی عوان کرد: طرح توسعه میدان یاران شمالی و فازهای نخست طرح‌های توسعه‌ای میدان‌های یادآوران و آزادگان شمالی نیز در این سفر به بهره برداری می ر سد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi