نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14578 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۱ / ۱۳۹۷ - ۸:۳۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کنگره ملی «توسعه مخازن شکافدار، با رویکرد ازدیاد برداشت از مخازن» برگزار می‌شود

کنگره ملی «توسعه مخازن شکافدار، با رویکرد ازدیاد برداشت از مخازن» برگزار می‌شود دومین کنگره ملی «توسعه مخازن شکافدار، با رویکرد ازدیاد برداشت از مخازن» ۵ و ۶ اردیبهشت ۹۷ برگزار می‌شود. به گزارش اهوازنو، این کنگره با هدف شناساندن دستاورد‌های حوزه مهندسی نفت، ارتباط و تبادل میان محققان صنعت و پژوهشگران دانشگاهی، فراهم‌سازی زمینه […]

کنگره ملی «توسعه مخازن شکافدار، با رویکرد ازدیاد برداشت از مخازن» برگزار می‌شود

دومین کنگره ملی «توسعه مخازن شکافدار، با رویکرد ازدیاد برداشت از مخازن» ۵ و ۶ اردیبهشت ۹۷ برگزار می‌شود.

به گزارش اهوازنو، این کنگره با هدف شناساندن دستاورد‌های حوزه مهندسی نفت، ارتباط و تبادل میان محققان صنعت و پژوهشگران دانشگاهی، فراهم‌سازی زمینه برای ارتباط میان صنعت و دانشگاه و شناساندن مهم‌ترین دستاوردهای صنعت به دانشگاه و پژوهش‌های دانشگاهی به صنعت، با همکاری مشترک مجتمع آموزش فنون اهواز و دانشگاه صنعت نفت روزهای پنجم و ششم اردیبهشت‌ماه در اهواز برگزار می‌شود.

مدیریت یکپارچه و راهبردهای کلان در توسعه میدان نفت و گاز؛ مهندسی مخازن؛ زمین‌شناسی و پتروفیزیک؛ حفاری چاه‌های نفت و گاز، چالش‌ها و فناوری‌ها؛ مهندسی بهره‌برداری و بهینه‌سازی تولید از چا‌ه‌های نفت و گاز پنج محور اصلی برگزاری این همایش است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت کنگره http://frdconf.ir/fa مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۳۴۱۲۱۵۱۹ تماس بگیرند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi