نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18086 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۷ / ۱۳۹۸ - ۹:۳۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر آموزش و پرورش : کمبود معلم مدارس تا روزهای آینده برطرف می‌شود

کمبود معلم وزیر آموزش و پرورش گفت: ۱۰۸هزار کمبود معلم در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با روش‌های قانونی جبران شده است. به گزارش پایگاه خبری فرا رویداد ، محسن حاجی میرزایی درحاشیه نشست روسای ادارات آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران گفت: برآوردهای وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۹۹-۹۸کمبود ۱۰۸هزار معلم بود که اکنون با […]

کمبود معلم

کمبود معلم

وزیر آموزش و پرورش گفت: ۱۰۸هزار کمبود معلم در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با روش‌های قانونی جبران شده است.

به گزارش پایگاه خبری فرا رویداد ، محسن حاجی میرزایی درحاشیه نشست روسای ادارات آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران گفت: برآوردهای وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۹۹-۹۸کمبود ۱۰۸هزار معلم بود که اکنون با اعمال راهکارهای قانونی و اتخاذ تدابیر لازم از قبیل بکارگیری نیروهای رسمی با پرداخت اضافه کار و همچنین تبدیل وضعیت نیروهای واجد شرایط جبران شده است.

وی افزود: در روزهای آینده نیز محدودیتهای موردی در برخی مدارس برطرف می شود.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: امسال مشکل کمبود معلم در مدارس کشور به مراتب کمتر از پارسال است و نگرانی خاصی از این بابت وجود ندارد.

حاجی میرزایی با بیان اینکه در سال های آینده تعداد زیادی از معلمان کشور بازنشسته خواهند شد، افزود: در همین راستا نیازهای وزارت آموزش و پرورش در گزارشی به دولت اعلام شده است و اکنون کارگروهی متشکل ازکارشناسان سازمان برنامه وبودجه، سازمان امور استخدامی کشور و وزارت آموزش و پرورش، در حال برآورد تعداد دقیق معلم برای مدارس کشور هستند تا در بستر جذب قانونی نیروهای جدید، این نیاز برطرف شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi