نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18566 تاریخ انتشار: ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتتاح بیش از ۸۰۰ کلاس درس در خوزستان تا مهر ۹۹

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا مهرماه ۹۹ بیش از ۸۰۰ کلاس درس در سراسر استان به بهره برداری خواهد رسید. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، کورش مودت پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۸ در آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه حاج هاشم […]

کلاس درس

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا مهرماه ۹۹ بیش از ۸۰۰ کلاس درس در سراسر استان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، کورش مودت پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۸ در آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه حاج هاشم موسی پور بخش اسماعیلیه اهواز بیان کرد: ارتقای شاخص فضای آموزشی به عنوان یک اولویت در دستور کار مجموعه تعلیم و تربیت استان قرار دارد. در همین راستا  یک هزار و ۳۳۰ کلاس درس بهمن ماه امسال و با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی به افتتاح رسید.

وی با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت ایفا می کنند، خاطرنشان کرد: آقای موسی پور یکی از خیرین فعال استان است که هم اکنون ۲۵ کلاس درس در دست ساخت دارد و با هماهنگی اداره کل نوسازی متعهد شده است تا ۲۹ کلاس درس دیگر نیز در استان خوزستان بسازد که این همت عالی شایسته تقدیر و تشکر است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه حمایت بی نظیر استاندار از آموزش و پرورش زمینه ساز موفقیت استان در حوزه های تعلیم و تربیت شده است، توضیح داد: امروز در چند نقطه استان شاهد افتتاح پروژه های مختلف آموزشی هستیم. همچنین تا قبل از مهرماه  ۸۰۰ کلاس درس جدید  ساخته و به بهره برداری خواهد رسید‌.

مودت اضافه کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با مجموعه نوسازی استان و حمایت های استاندار استان به زودی دو مدرسه در مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم در بخش اسماعیلیه اهواز به بهره برداری خواهد رسید.

وی در پایان یادآور شد: حمایت و کمک خیرین مدرسه ساز می تواند نقش مهمی در ارتقای شاخص های کیفی تعلیم و تربیت استان ایفا کند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا مهرماه ۹۹ بیش از ۸۰۰ کلاس درس در سراسر استان به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi