نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18765 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۱ / ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاهش ۴۰ درصدی مصرف بنزین در خوزستان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان گفت: کاهش سفرهای بین شهری ناشی از اعمال محدودیت ها در زمینه مبارزه با شیوع ویروس کرونا باعث کاهش ۴۰ درصدی مصرف بنزین در خوزستان شده است. به گزارش پایگاه اهواز نو؛ نعمت الله نجفی با اشاره به کاهش مصرف سوخت ناشی از اعمال محدودیت تردد در […]

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان گفت: کاهش سفرهای بین شهری ناشی از اعمال محدودیت ها در زمینه مبارزه با شیوع ویروس کرونا باعث کاهش ۴۰ درصدی مصرف بنزین در خوزستان شده است.

به گزارش پایگاه اهواز نو؛ نعمت الله نجفی با اشاره به کاهش مصرف سوخت ناشی از اعمال محدودیت تردد در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: با کاهش سفرهای برون شهری و محدودیت‌های اعمال شده در زمینه شیوع ویروس کرونا، مصرف سوخت های بنزین، گازوییل و گاز سی.ان.جی کاهش داشته است.

وی افزود: روند کاهشی مصرف بنزین با توجه به کاهش چشمگیر ترددها از روزهای آغازین اسفندماه سال ۹۸ آغاز شد و در این زمینه میزان مصرف بنزین تا کنون حدود ۴۰ درصد کاهش داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان تصریح کرد: در شرایطی کنونی و با توجه به کاهش مصرف بنزین در خوزستان همه جایگاه های عرضه سوخت فعال و در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

نجفی ادامه داد: هیچ محدودیتی در عرضه بنزین برای مردم وجود ندارد و شایعات منتشر شده در فضای مجازی که گاها مطرح می شوند صحیح نیستند.

وی در خصوص مصرف سوخت سی.ان.جی در خوزستان عنوان کرد: مصرف این فرآورده سوختی در سطح استان خوزستان به علت کاهش ترددهای شهری و بین شهری، حدود ۲۰ تا ۲۲ درصد کاهش داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان ادامه داد: اگر شرایط محدودیت‌ تردد خودروها همچنان ادامه‌ داشته باشد، پیش بینی می کنیم که روند کاهشی مصرف بنزین و گاز سی.ان.جی نیز ادامه پیدا کند.

نجفی در پایان با اشاره به روند مصرف گازوییل خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیتی که حمل‌ و نقل سنگین در کشور دارد، امکان کاهش مصرف سوخت گازوییل بسیار کم است اما مصرف این نوع سوخت در خوزستان در حوزه اتوبوس های شهری و برون شهری به علت کاهش تردد، کاهش ۱۰ درصدی دارد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi