نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18264 تاریخ انتشار: ۱۵ / ۰۹ / ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشش مربیان و اعضای کانون پرورش فکری خوزستان در مسابقات ملی و بین المللی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان وحید کیانی درخصوص این درخشش گفت: این افتخارات در بخش های مختلفی همچون پژوهشی و مسابقات نقاشی ژاپن کسب شده است. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، وحید کیانی با اشاره به فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان اظهار کرد: در استان خوزستان ۵۴ مرکز ثابت، ۶ مرکز سیار و […]

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

درخشش مربیان و اعضای کانون پرورش فکری خوزستان در مسابقات ملی و بین المللی

وحید کیانی درخصوص این درخشش گفت: این افتخارات در بخش های مختلفی همچون پژوهشی و مسابقات نقاشی ژاپن کسب شده است.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، وحید کیانی با اشاره به فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان اظهار کرد: در استان خوزستان ۵۴ مرکز ثابت، ۶ مرکز سیار و یک کتابخانه پستی فعالیت می کند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با بیان اینکه در این مراکز فعالیت های مختلفی در بخش هایی همچون قصه گویی، شعرخوانی، داستان نویسی، نمایش، کتابخوانی، نقاشی، سرود و … ویژه کودکان و نوجوانان استان برگزار می شود افزود: در این بخش ها مربیان و اعضای کانون های استان در بخش های مختلف حائز رتبه های ملی و بین المللی شدند.

وی با بیان اینکه از کسب ۲ رتبه برتر در برنامه هفته پژوهش کانون های کشور توسط سه نفر از مربیان این استان خبر داد و اضافه کرد: این مربیان در بخش‌ های «پایان ‌نامه و طرح پژوهشی» و «اقدام پژوهی» در یازدهمین ویژه‌ برنامه هفته پژوهش کانون به عنوان نفرات برتر کشور معرفی شدند.

کیانی تصریح کرد: لیلا رحمانیان مربی فرهنگی کانون شماره ۵ اهواز در بخش «پایان ‌نامه و طرح پژوهشی» با اثر «مقایسه اثربخشی برنامه‌ های آموزشی نمایش خلاق، کتابخوانی و هنرهای دستی بر تحول اجتماعی، قضاوت اخلاقی و کاهش کمرویی در دانش‌ آموزان پایه پنجم عضو کانون پرورش فکری شهر اهواز» توانست رتبه سوم کشوری را کسب کند.

وی عنوان کرد: در بخش «اقدام ‌پژوهی» نیز الهام بهادر قنواتی مربی فرهنگی کانون شماره یک و احترام مسرور مربی مسئول کانون شماره ۲ بهبهان با اثر «راه ‌های افزایش میزان امانت کتاب اعضای نوجوان پسر مرکز ۲ بهبهان» به عنوان برگزیده معرفی شدند.

مدیرکل کانون پرورش فکری خوزستان از درخشش اعضای کانون استان در مسابقات بین‌ المللی نقاشی انجمن «هیکاری» کشور ژاپن در سال ۲۰۱۸ خبر داد و گفت: باران دیده ‌بان ۹ ساله عضو کانون پرورش فکری شماره ۴ دزفول و مریم یزدانی ۱۵ ساله عضو کانون پرورش فکری شماره ۲ اهواز که زیر نظر مرجان نوروزی زاده و مریم شادابی پور مربیان هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان آموزش دیدند توانستند دیپلم‌ های افتخار این مسابقه بین‌المللی را کسب کنند.

وی ابراز کرد: این مسابقات با موضوعاتی چون کشاورزی، زمین کشاورزی، طبیعت، محیط زیست، مردم و خانواده برگزار شد که این ۲ عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، توانستند از میان ۱۸ هزار و ۱۴۶ اثر از ۷۶ کشور جهان، دیپلم افتخار بیست و ششمین مسابقه در سال ۲۰۱۸ را کسب کنند.

کیانی از حضور چهار نماینده از کانون های استان در بخش قصه های ۹۰ ثانیه جشنواره قصه گویی خبر داد و اذعان داشت: با راهیابی ۱۴۷ قصه برتر به این بخش از جشنواره بین ‌المللی قصه‌ گویی کانون، فرآیند رای ‌گیری انتخاب قصه برتر از نگاه مخاطبان آغاز شده و این در حالی است که نام پنج قصه گوی خوزستانی در بین راه یافتگان به این بخش دیده می شود.

وی ثنا رشنوئی با قصه «بچه چهارم خونه»، لی لی ناز زینوند لرستانی با قصه «دعای مستجاب شده»، فهیمه سروندی با قصه «تولد گل آلود»، پریسا مطوئی با قصه «صورت زیبا» و فروغ شاکریان با قصه «فراموشم نکن» را پنج نماینده استان در این بخش از جشنواره قصه گویی معرفی کرد.

کیانی ابراز کرد: خوزستان های علاقه مند به قصه گویی می توانند جهت رای دهی به نمایندگان استان در این جشنواره بین المللی به نشانی www.kanoonfest.ir  مراجعه و با وارد شدن به بخش «انتخاب برترین قصه ۹۰ ثانیه ای با رای شما» و سپس انتخاب استان مورد نظر به قصه گویان خوزستانی رای بدهند.

وی از کسب رتبه نخست کانون پرورش فکری خوزستان  در نشست فصلی مدیران کانون سراسر کشور در تهران خبر داد و یاد آور شد: در این نشست از فعالیت‌ های مختلف کانون پرورش فکری خوزستان از ابتدای سال ۱۳۹۸ و مقایسه آن با سال گذشته که توسط اداره کل آفرینش ‌های فرهنگی کانون صورت گرفت، تقدیر شد.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi