نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18333 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۹ / ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کارت ورود به جلسه آزمون جبرانی اصلح فردا توزیع می‌شود

ا صلح   سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: کارت ورود به جلسه آزمون جبرانی اصلح فردا توزیع می‌شود. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ،کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون جبرانی اصلح خبر داد و گفت: مهارت آموزان […]

ا

صاصلحلح

 

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: کارت ورود به جلسه آزمون جبرانی اصلح فردا توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ،کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون جبرانی اصلح خبر داد و گفت: مهارت آموزان می توانند از فردا چهارشنبه ۲۷ آذر با ورود به سامانه هدف به نشانی hadaf.cfu.ac.ir کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

وی خطاب به مهارت آموزان ورودی سال‌های ۹۶ و ۹۷ و افراد باقی مانده سال ۱۳۹۵ از برگزاری آزمون جبرانی روز جمعه ۲۹ آذر ماه جاری سخن گفت و افزود: با توجه به برگزار شدن این آزمون به طور هماهنگ در استان‌های آذربایجان غربی، تهران، سیستان و بلوچستان، خوزستان، خراسان رضوی و فارس رعایت برخی موارد برای هر چه بهتر برگزار شدن این آزمون لازم و ضروری است.

کچوئیان، با اشاره به حضور تمام عوامل اجرایی از ساعت ۷ صبح آخرین جمعه آذر در حوزه‌های برگزاری آزمون در ۶ استان کشور، اضافه کرد: درهای محل‌های برگزاری آزمون رأس ساعت ۷:۳۰ صبح باز و پس از ساعت ۸:۴۵ دقیقه بسته خواهد شد.

وی، زمان شروع پاسخ دهی به سؤالات آزمون را رأس ساعت ۹ صبح اعلام و در خصوص مدت زمان پاسخ دهی به سؤالات، گفت: مدت زمان در نظر گرفته شده برای پاسخ دهی به سئوالات ۲۰۰ دقیقه است.

عضو هیأت رئیسه دانشگاه فرهنگیان، زمان پایان آزمون جبرانی روز جمعه را رأس ساعت ۱۲:۲۰ به طور همزمان در استان‌های برگزار کننده آزمون اعلام و در خصوص چگونگی برگزار شدن این آزمون، تصریح کرد: آزمون به صورت کتبی چهارگزینه‌ای و کتبی عملکردی است و نمره منفی ندارد.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، در تشریح مدت زمان در نظر گرفته شده برای پاسخگویی به سؤالات اظهار کرد : مدت زمان پیش‌بینی شده برای آزمون کتبی چندگزینه‌­ای حداکثر ۸۰  دقیقه است و تا ساعت ۱۰:۲۰ دقیقه صبح ادامه دارد.

 کچوئیان، خاطر نشان کرد: مهارت آموزان حاضر در جلسه آزمون می چ‌توانند از ساعت۹:۴۰ دقیقه در صورت پایان فرآیند تطبیق، پاسخگوی آزمون عملکردی باشند.

وی، شرط پاسخگویی به آزمون عملکردی را تحویل دفترچه و پاسخنامه سؤالات چند گزینه‌ای ذکر کرد.

کچوئیان، به همراه داشتن هرگونه وسیله ارتباط جمعی، الکترونیکی، دیجیتالی،کتاب و جزوه را ممنوع دانست و افزود: خارج نمودن هر نوع برگه مربوط به آزمون اعم از پرسشنامه، پاسخنامه و کارت ورود به جلسه نیز ممنوع است.

وی تصریح کرد: داوطلبانی که کارت ورود به جلسه آن­ها مخدوش و یا ناقص است، می توانند برای رفع نقص، در همان پردیس محل آزمون خود اقدام کنند.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: نتایج آزمون حداکثر تا اواسط ماه دی اعلام شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi