نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1967 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۵ / ۱۳۹۵ - ۹:۰۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

چرا گروهی که خود را حامیان روحانی در نفت جنوب می نامند در این برهه ی حساس هیچ مصاحبه و اعلام نظری درباره ی قراردادهای IPC نمی کنند؟و هیچ اعلام حمایتی از وزیر و دولت تدبیر نمی نمایند؟!

در شرایطی که وزیرنفت تحت فشار چند تن از نمایندگان برای اجرای قراردادهای IPC است و دولت تدبیر در حوزه ی نفت چالشی بزرگ را تجربه می کند…چرا گروهی که خود را تا پیش از این “حامیان روحانی در نفت جنوب” می نامیدند سکوت اختیار کرده و از اعلام نظر صریح در رسانه ها و […]

چرا گروهی که خود را حامیان روحانی در نفت جنوب می نامند در این برهه ی حساس هیچ مصاحبه و اعلام نظری درباره ی قراردادهای IPC نمی کنند؟و هیچ اعلام حمایتی از وزیر و دولت تدبیر نمی نمایند؟!

در شرایطی که وزیرنفت تحت فشار چند تن از نمایندگان برای اجرای قراردادهای IPC است و دولت تدبیر در حوزه ی نفت چالشی بزرگ را تجربه می کند…چرا گروهی که خود را تا پیش از این “حامیان روحانی در نفت جنوب” می نامیدند سکوت اختیار کرده و از اعلام نظر صریح در رسانه ها و مطبوعات خودداری می نمایند؟!

آیا آنهمه لاف حمایت از دولت فقط برای گرفتن پست های کلیدی بود؟!و امروز که دولت و وزیر نفت نیاز به حمایت و روشنگری دارد…آقایان حامی مانند کبک سر خود را زیر برف نموده و در گوشه ای استتار کرده اند؟!؟

آیا مگر نه اینکه این افراد خود را دوست دولت مینامیدند و مگر نه اینکه” دوست آنست که گیرد دست دوست…در پریشان حالی و درماندگی؟!” پس کو آنهمه ادعا و جلسات نیم بند فقط به جهت گرفتن چند عکس؟!

آیا حمایت از دولت به این معناست که ٢۴ساعت قبل از انتخابات مکانی را برای چند ساعت اجاره کنید و چند عکس با بنرها و …جهت انتشار در فضای مجازی بیندازید و تمام …؟!

عافیت طلبی به وقت مخاطرات و مناظرات تا به کی؟!

سکوت امروز این افراد بازهم بر رفتار دوگانه و پارادوکسیکال بزرگ موجود در کردار این گونه افراد دلالت دارد…مگر اینکه در روزهای آتی(امروز و فردا..)رفتاری جدا از آنچه تا به امروز از این افراد دیده شده است…مشاهده گردد

این سایت به عنوان رسانه ای مستقل و آزاد آمادگی انعکاس نظرات کارشناسی  موافق و مخالف قراردادهای IPC را دارد…و منتظر حمایت قاطع حامیان واقعی دولت از وزیر محترم نفت و مدیرعامل سختکوش مناطق نفتخیز جنوب هستیم

ارسال دیدگاه

logo-samandehi